Miłośnicy fotografii i sztuki współczesnej powinni zarezerwować sobie czas w sobotni wieczór, 2 maja 2026 roku. W Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – I Kaszubski Salon Fotografii Kreacyjnej.
Już w najbliższą sobotę, 2 maja, Sulęczyno stanie się miejscem spotkania z fotografią pełną wyobraźni. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w wydarzeniu pn. I Kaszubski Salon Fotografii Kreacyjnej.
Organizatorzy zaprosili czterech fotografów, którzy zaprezentują swoje prace powstałe na przestrzeni ostatnich lat, tworzone w duchu fotografii płynącej prosto z wyobraźni. To właśnie ten element czyni wydarzenie tak interesującym – widzowie będą mieli okazję zobaczyć świat przefiltrowany przez indywidualną wrażliwość artystów.
To obowiązkowy punkt dla miłośników sztuki wizualnej.
nadesłane: GOK Sulęczyno
oprac. BZ
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze