Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tak jak pisałem na dole ile on musiał jechac wariat drogowy
mieszkam 300m od miejsca wypadku. Huk był taki, jakby zderzyły się dwie ciężarówki. Gościu musiał nieźle grzać. Wielokrotnie zwracaliśmy się do władz o postawienie znaku ograniczenia prędkości. Do nikogo to nie dociera... A piątkowo-niedzielni motocykliści-dawcy narządów to już koszmar, strach przejść przez szosę
Do Buli Sarna leżała już tam od dłuższego czas bo poprostu już śmierdziała....Byliśmy naocznymi świadkami i wzywaliśmy pogotowie do tego wypadku.Mam nadzieje że ten Pan wyzdrowieje bo niedobrze to wyglądało ...2 min wcześniej wyjechalibyśmy od rodziców i my mogliśmy być na tym drzewie bo wracaliśmy do Gdyni....Pozdrawiam i życzę zdrowia dla poszkodowanego.
debel za kierownica
A to zwierze na poboczu to nie przez niego potrącone? Może unik robił.
Pewnie przepisowo. Jedno szczescie ze osobą trzecim nie zrobił krzywdy
Ile jechal ten idi... ta ze tak rozbił busa
Tak jak pisałem na dole ile on musiał jechac wariat drogowy
mieszkam 300m od miejsca wypadku. Huk był taki, jakby zderzyły się dwie ciężarówki. Gościu musiał nieźle grzać. Wielokrotnie zwracaliśmy się do władz o postawienie znaku ograniczenia prędkości. Do nikogo to nie dociera... A piątkowo-niedzielni motocykliści-dawcy narządów to już koszmar, strach przejść przez szosę
Do Buli Sarna leżała już tam od dłuższego czas bo poprostu już śmierdziała....Byliśmy naocznymi świadkami i wzywaliśmy pogotowie do tego wypadku.Mam nadzieje że ten Pan wyzdrowieje bo niedobrze to wyglądało ...2 min wcześniej wyjechalibyśmy od rodziców i my mogliśmy być na tym drzewie bo wracaliśmy do Gdyni....Pozdrawiam i życzę zdrowia dla poszkodowanego.