We wtorkowy wieczór doszło do wypadku na trasie Wilanowo-Pomieczyno. Kierujący motocyklem 16-latek wjechał w przydrożne barierki. Do szpitala zabrał go śmigłowiec LPR. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 19.30 w Pomieczynie.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, kierujący motocyklem, jechał od strony Wilanowa w kierunku Pomieczyna i w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Przewrócił się i uderzył w przydrożne barierki - informuje st. asp. Piotr Gdaniec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.
Nastolatka do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Wraz z nim podróżowała 17-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego, nic jej się nie stało.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie raz, chłopakom zwracano uwagę, aby nie jeździli tam tak szybko. Często się ścigali. Parkują obok siłowni spożywają alkohol i jadą dalej. Trzeba zrobić z tym porządek, dzieci tam spacerują ale oni się nie przejmują, teraz może w końcu rodzice coś tez zrozumieją trzeba mieć najpierw rozum, uprawnienia potem motor. Wszystkiego dobrego dla kolegi, koleżanki oby wyszli z tego. Pozdrowienia dla chłopaków którzy zaczęli uciekać zamiast udzielić pierwszej pomocy ,oby zostali tez ukarani. Pozdrawiam
Pierdolisz farmazony morda w kubeł i zajmij się sobą napewno w jego wieku aniołkiem nie byłeś/Aś teraz zamiast siedzieć pisać tu farmazony zajmij się sobą i ta cala reszta cweli co walą farmazony również a z resztą jesteście takimi cwelami że za chwile mnie będziecie próbować pocisnąć ale spłynie to po mnie
Ty kurwa święty nie jewtew
Dokladnie tak jest, a policja nawet tam nie zajrzy, przejezdza ulicą na rąb,ale nie zjedzie na tą boczną.zapraszamy od godzin wieczornych jest tam spęd.Dziewczyny 16 letnie i mniej, napalone , rodzice muszą być z was dumni.
Pozdrowień dla ,, Gość ,, który napisał cała prawdę, dodam jeszcze ze widziałem jak Nastolatce kolega dał kask swój. Zrobił dobry uczynek, ale pierwszej pomocy nie udzielił. Dziewczyna miała dużo szczęścia ze spadła wcześniej z motoru, nie wiadomo co było by dalej
A ja widziałem jak wszyscy momentalnie sie rozjechali, zaparkowali gdzie indziej i przyszli jako gapie.Tacy koledzy! Wszystkich wyłapać.policja nie bać sie , tylko do roboty sie wziąć, bo dojdzie di tragedii a my mieszkancy powiemy ze Was tam nigdy nie było.
Prawda. Zgadzam się z każdym komentarzem poniżej dodanym. Remont promenady w Pomieczynie miał dać mieszkańcą miejsce do spacerowanie, i zabawy z dziećmi na placu zabaw z siłownią. Tylko póki co jest tam strach wyjść na jakikolwiek spacer z dziećmi. Młodzież jeździ na motorach tak szybko że nie zdążysz obrucic głowy a już ich nie ma,samochody tak samo. Luster do upewnienia się brak, jakikolwiek znaków ostrzegawczych brak. Nie raz było zgłaszane to na policję, ale ani jednej interwencji nie było. Idziesz na spacer po południu a tam paczka młodzieży co siedzi bałagani ,przeklina. I teraz idź na spacer kiedy dają taki przykład dziecku. Szybciej czy później tak musiało się to skończyć
Niech rodzice wezmą się na pilnowanie dzieci. Z tego co widzę to młodzież ledwo 16 lat tam ma,a już z butelkami z ręku. Jak dalej nikt z tym nic nie zrobi to będzie trzeba zrobić petycje do Wójta gminy Przodkowo o zrobienie progów zwalniających i od czasu do czasu zrobienie tam interwencji ze strony policji.
Dokładnie tak jest . Zgadzam się z każdym wpisanym komentarzem . Młodzież , jazdy motorami oraz samochodami . Człowiek boi się wyjść z dziećmi na płac zabaw bądź spokojny spacer bo nie ma pewności że nikt w Nas nie uderzy . Zapraszam policję do częstszych wizyt na ulicach Bocznych promenady . Myśle ze posypało by się dużo mandatów albo i utratą prawa jazdy dla co nie których ..
Dobrze napisane , nawet bardzo . Artykuł co prawda dotyczy motocyklisty ale czemu nikt nic nie powie o pijanych kierowcach którzy pod wpływem alkoholu prowadzą samochód i przez głupotę by nie jedną osobę mieli na sumieniu . A jak zwrócisz uwagę albo pokażesz coś - to jeszcze nogę w gaz i na prost jadą dalej .. Policja niech zacznie interweniować .. Bo jak dojdzie do tragedii to będzie za późno .
Idziesz na spacer z dziećmi na placu z siłownią i młodzież jeszcze ciebie z tamtą wygoni i powie że to ich miejsce i przesiadywania i jak mi to raz powiedziano " mi nic do tego miejsca " . Przykre ale prawdziwe. Promenada jest tak zaniedbana , taka inwestycja a porządku brak. Śmieci walają się po całym placu . Mieszkańcy którzy tam mieszkają blisko muszą zbierać śmieci I dołączać to do swoich. Brak słów. Dziewczyny młode co nie mają pojęcia o życiu, miziają się na ławkach z chłopakami w biały dzień. Brak słów. Fajne miejsce ale nie do spacerowanie. Bo cuda na kiju się tam dzieją.
Pani Teresko 100% prawdy co Pani napisała. Pijanego spod sklepu spiszą ,ale kiedy ludzie zgłaszają skargi o tym miejscu to powinna pojawić tam interwencja. No przecież to karygodne co tam się dzieje! Bardzo często tam spacerowałam z rodziną ,ale kiedy widze jak jeżdżą tam motorami czy samochodami to zrezygnowałam. Bałam się o dzieci kiedy jadą na rowerku czy hunajodze a motor jedzie prosto na ciebie i jeszcze spojrzenie ze to ty źle idziesz , kiedy idziesz prawidłowo chodnikiem.
Wiedziałem że tak to się skończy! W nocy spać nie idzie ..
Trzeba się wziąć za gościa co wywozi śmieci zrobione mam zdjęcie tego białego busa,to skandal ta rodzina czepia się wszystkich a sama ma diabła za plecami
Pozdrowienia dla Pana może ktoś się w końcu za to weźmie. Ten pan jeździ biały bus + przyczepka i mądry oczywiście najmądrzejszy w Pomieczynie myśli ze tam wysypisko śmieci. Może je sprzątnie, a jak nie to każdy z nas penie nie raz oglądał ,, Ranczo ,, pojedziemy po babkę zielarkę i zbada kogo to są śmieci, prosimy wójta naszego o kamery tam !
Najlepsze jest to że kiedy posprzątano po wypadku i każdy się rozjechał i rozszedł ,to chłopacy którzy uciekli motorami, za chwilę tam nimi wrócili. Nic im nie dało do myślenia.. Trzeba zrobić coś tym i ja z pewnością tak tego nie zostawie..moja w tym głowa i rękę. Pozdrawiam. Byłem tam wczoraj, widziałam chłopaków którzy jechali z nim motorami grupką ,uciekli zostawili motory a za chwilę wrócili pieszo. Chłopaków nie znam nie wiem czy są stąd ale kolegi nie zostawia się kiedy potrzebuje pomocy.
Ludzie widze tez nie macie nic do robienia tylko siedzieć i pisać komentarze. Nie nam jest oceniać młodzież od tego są ich rodzice zeby ich pouczać i pilnować. Lepiej życzcie chłopakowi zdrowia , a nie go oczerniacie nie jeden zawodowy kierowca się robie przez blachostke nie tylko prędkość jest tu winowajcą. A po drugie młodzież musi się trochę wyszaleć chyba lepiej, że się spotykają rozmawiają niż chodzą pijani lub naćpani jak niektórzy w tej wsi !!! Wiec zejdźcie juz z tych dzieci każdy z nich ma swoich rodziców, którzy wiedzą co robią!!
Oni właśnie siedzą tam napani i pijani, czyli lepiej robic meline w jednym miejscu i to dla dzieci?? Zaznaczam ze dom obok mieszka matka z 2 malych synów, którzy raczej nici maja z lata jak obok ich plotu siedzi stado nastolatek i mlodych chlopakow, tlukac butelki, palac gumy motorów, i klnąc na kilka poblizszych ulic. Faktycznie super promocja???? a zostawienie rodzicom wychowania wladnie pokazuje owoce..xd
+ dla pana
Rodzice maja gdzieś te dzieci, co oni mają robić szkoły pozamykane , przepraszam bardzo tam jest znak ze dzieci na drodze. Motorem można jechać ,rolki rower lub po prostu z buta się przejść ale obowiązuje prędkość + cisza nocna jest ciepło kasy otworzy oko w sypialni ale gdy takie małe coś przejedzie bez tłumika o północy wszystkich obudzi. Najpierw trzeba to zobaczyć jakie są fakty potem bronić dzieci. Dla pani/pana to jest normalne widocznie ze dziecko zostało przetransportowane przez helikopter i nie wiadomo co z jego życiem i zdrowiem? Rodzice maja winę!! Wszytko ok ale nie chciałbym i nie pozwoliłabym aby moje dziecko nie daj Boże było kaleką!! Rozumu !!
Dzieci? To są kawalery i napalone hoże dziewoje, ze im nie jest wstyd.wyszalec sie? W miejscu do tego nie przeznaczonym? Pogrzało.syf , butelki i pewnie kondomy w krzakach a tamtędy chodzą rodziny z maluchami,rodzice udają ze nie widzą, brak slow.
Zamiast się wykłócać się o młodzież to życzcie chłopakowi zdrowia, chłopak ma najprawdopodobniej przebite żebra, coś z kręgosłupem i był bez przytomności, lepiej pomagajcie niż piszecie jacy to oni nie swieci bo sami swieci nie jesteście. A teraz życzcie zdrowia a nie piszecie jaki to zły chłopak z takimi kontuzjami motor czy samochód to i tak nie ważne, ważne jest tu zdrowie chlopca
Ja nie rozumiem po co ludzie się wypowiadają skoro nie wiedzą jak było i jak jest. Teraz chcą się na nas odbić w tych komentarzach, np. picie i jeżdżenie po alkoholu.. Naprawdę ludzie nie macie co innego wymyślić tylko na to was stać? Nie pozdrawiam
Każdy widzi to co chce widzieć... Młodzież 16 lat jeździ tam samochodami? Coś mieszkańcy chyba nie mają na kim psów wieszać, a ze młody chłopak miał wypadek przy okazji mogą w internecie swoje żale wylać. Zdrówka dla chłopaka!!
A te butelki w koszu albo stojące obok, walające sie to po oranżadzie?
Ależ wiemy jak było, ja tacy nie winni jestescie to czemuscie spieprzali jak opętani jak to się stalo? Trzeba bylo czekac na policje grzecznie jak nic nie bylo ma sumieniu. A nie jak szczury z okretu!
Zwracam racje do użytkownika Kuby. Sami za młodych lat aniołkami nie byliście, lepiej weźcie swoje dupy i pomagajcie zamiast wyżywać się komentarzami. Chlopak ma zły stan zdrowia, a wy i tak problem, lepiej sami pilnujcie dzieci a młodzież to młodzież ich zycie, Kuba raczej wie dobrze spowodu ze zna moja siostrę a wy się odpierdolcie bo seba ma zły stan nie pozdrawiam chuj wam w dupy dowidzenia
Zapomniał wół jak cielęciem był.
Stefek z Kielna. Tam przebywają różne ekipy a nie tylko my, a wszystko leci na nas bo jesteśmy tam motorami..
Chyba sami zapomnieliście jak byliście młodzi co robiliście, ktoś z Was tu oceniających byl święty?! Lepiej ludzie weźcie się za pracę, a nie zajmujecie się głupotami.
Nie przypominam sobie zebym za mlodu uprzykrzała komukolwiek życie, zostawiała syf pod oknami , przeklinała na cały ryj, po 22 nie dala spac ludziom ktorzy muszą rano isc do pracy.
Jest to śmieszne jak inni teraz widza wszytko i zamiast podejść to tej młodzieży zwrócić im uwagę to nie lepiej teraz jak cos sie stało wypowiadać sie w komentarzach anonimowo. Bardzo dorosłe zachowanie naprawdę .. A o rodziców to sie nie macie co martwić kazdy ma swoje dzieci i wychowuje je słusznie Co do chłopaków którzy ,,uciekli szybko z miejsca” nie uciekli przybiegli pomoc Kazdy zrobił co w jego mocy Wiec naprawdę zastanówcie sie co czasem piszecie na innych jeśli cos sie stanie bo kazdy jest mądry dopiero po fakcie dokonanym Mało kto myśli teraz co sie dzieje z chłopakiem czy z tego wyjdzie tylko widzi teraz jego błędy Każdemu to sie mogło zdarzyć Mógł mieć wypadek nawet na głupim rowerze Wiec lepiej trzymajcie dobrej myśli ze bedzie dobrze niż mu teraz błędy wypominacie i innym
Otóż to!!!
Jak zwracano im uwagę to grozili że pobiją
Zrobili co w ich mocy? Ci którzy również tam byli spieprzali za kościół zostawić motory bo również prawka nie było. Niektórzy byli przed a niektórzy dopiero po interwencji policji przyszli by nie byli podejrzani. Nie jedenemu mieszkańcowi juz przeszkadzało to jak sie zachowują. Wandalizm na terenie szkoły? Na przystankach? Teraz na siłowni? To już jest porażka do kwadratu a rodzice zamiast interweniować juz wtedy gdy to sie zaczęło nawet palcem nie kiwneli i teraz sa skutki tego. Wszyscy wiedzieliśmy że w końcu nadejdzie taki dzień gdy przyjdzie taka czy inna sytuacja. Również każdy liczy ze to sie skończy badz chociażby uspokoi. Nie było by problemu gdyby sprzątali po sobie, myśleli o innych jednakże z tego co widać bycie młodym zabrania myślenia o tym. Młody chłopak który tez byl na miejscu zdarzenia zaczal wyzywac starsza Pania przy jej dziecku i kazał jej sie wypierdolic by zobaczyć jak ten chłopak skończył. GDZIE JEST TEN SZACUNEK KTÓRY ONI OD NAS WYMAGAJA A SAMI GO NIE POTRAFIĄ DAĆ INNYM?!
Pobiegli pomóc hahah, zbierali butelki, odstawili motory dalej i nagrywali... gdyby nie pomoc ludzi którym wlasnie uprzykrzaja zycie chlopak mial marne wsparcie w pierwszej pomocy. A do pan mówiących o zwróceniu uwagi, wejdzie Pani w gąszcz tych przemadrzałych sebixow i sprobuje zwrócić uwage, gwarantuje ze sam posłucham jak zrownaja pania z ziemia , bo nie jedna osoba probowala.
Prośba do wójta, prosimy tam kamery chyba każdy by tam już chciał się spokojnie przejść, mamy najlepszego wójta jeśli będzie pismo da to lradę, co do kierowcy białego busa znam go osobiście , bardzo dobrze powiedziane, jak chce niech sobie zrobi wysypisko śmieci na podwórku a nie na miejscu gdzie człowiek może iść spokojnie ja spacer. Miejmy nadzieje ze zrozumie swój błąd i posprząta te śmieci. BOGACI ale nie wolno im na wszystko pozwalać !!
beke mam z hot mamusiek i tatusiow którzy tak się wypowiadają o tym incydencie pewnie nawet nie wiedzą co się tam stalo tyle że helikopter przyleciał i nic więcej, każdy był kiedyś mlody pozdro 600
I jeszcze jedno czemu żadna mamuska nic nie zgłaszała do wójta wcześniej?tylko teraz jak jest już po fakcie? Ale najgorsze są kłamstwa rodziców którzy wypowiadają się teraz anonimowo...
Przyjdzie czas ze ty będziesz hot tatusiem, i przypomnisz sobie jak ci gówniak z napaloną panną rozjedzie dzieciaka, czy będziesz taki cool jak teraz szczylu.
Mamuśki i tatuśe są tu winne gdyby taka matka była odpowiedzialna nie pozwoliła by na kupno pojazdu synowi i się powiem rodzice zawsze są mądrzy wiedzą lepiej a to gówno prawda
Teraz ta mamusia z tatusiem powinni za tą akcję zapłacić. Bo 16 latek jest pod ich opieką.
Bonifacy we tam cicho bo ci żyłka peknie tatusiu
A czy tam ktoś rozjechał jakiegoś dzieciaka?? Bo jakoś nie przypominam sobie, a artykuł dotyczy wypadku chłopaka na motorze więc gdzie tu związek?
Myśl naprzód czlowieku! To nie boli.w tym miejscu akurat moglo jechac dziecko w wózku! Pojmujesz to czy nie?
To wszystkich pozamykać w domach bo trzeba myśleć przyszłościowo... wychodząc z domu przecież może pierdyknąć Cię ciężarówka,motor, rower czy cokolwiek. Wszędzie i na wszystkich drogach takie rzeczy się mogą zdarzyć, ale jeśli jesteś w stanie to przewidzieć to Chwała Ci za to...powiedz proszę czy mogę jechać jutro do pracy czy coś mi się stanie? Póki co chłopak zrobił krzywdę tylko sobie i nic ani nikt czasu nie cofnie. Piszcie o te progi zwalniające, a przestańcie wypisywać takie farmazony w internecie.
Nie wszystkich pozamykac, bo wypadki owszem sie zdarzają ale to był wypadek na życzenie, bo chyba ślisko nie było co?to jest promenada nie plac żużlowy, czego nie rozumiesz? Popisow głupków nie zamierzam ani usprawiedliwiać ani takich żalować, zal mieszkańców tamtejszych ze mają taki cyrk pod oknem.
Na życzenie to jest wypadek jak ktoś rozpędzony specjalnie przypierdzieli w drzewo, a to to był zwykły przypadek. Mieszkam w Pomieczynie i wcale nie jest tak źle jak Ci wszyscy ludzie wyżej piszą (oczywiście mam na myśli grupę młodzieży, która była przy wczorajszym wypadki, a kto jeszcze tam przesiaduje nie wiem bo nie chodzę i nie sprawdzam). Gdzieś młodzież musi się spotykać, a nigdy nie zastałam po nich bałaganu. Więc jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.
Bzury pani pisze, pewnie jest pani jedną z mamusiek rozwydrzonych gowniakow, tam jest syf i malaria kolo ławek. Sąsiedzi majac dosyc tych puszek na swoim podwórku jak wiatr im zwiewa wszystko na próg , wieszają worki na smieci zeby szamowna mlodziez raczyla ta łape włożyć, i nie pisze pani glupot ze wszystko jest ok.tam z kazdym dniem wygladalo gorzej.
Przejdź sie dzieckiem przekonaj jak każdy spacer jest uchronieniem przed przejechaniem dziecka i będziesz wiedziała o co chodzi
Zamontować kamery i tyle, czytając po komentarzach ludzie z tej ,,tzw promenady robią sobie śmietnisko i tor wyścigowy haha, prawda wychodzi na jaw. Widziałam tego busa jak wyrzucał śmieci, mówiłam mężowi trzeba jakbtrzeba być bezczelnym aby robić takie coś mieszkańca, kierowca wredny nie da się przejechać, tylko powie ze tam jest objazd do okoła bo zastawi cała drogę. Może kasa miał racje jak taki mądry chęci postawi znak ze droga zamknięta + wysypisko śmieci STAĆ GO
A o kogo chodzi, nie mogę się domyslic a jestem z tamtąd
Jakoś ani razu nie spotkalam się z osobą dorosłą która zwróciła uwagę im ,wystarczy podejść i zwrócić grzecznie uwagę trudne to to nie jest
Ja zweacałem nie raz
Nie raz sasiad zwracal , zbierał puszki, butelki, sprzatal , a jeszcze slyszal wyzwiska. Radze spróbować samemu zamiast dawac zlote rady
Prawda jest taka, że w Pomieczynie nie ma żadnego miejsce, by gdziekolwiek można było się spotkać, spokojnie posiedzieć i porozmawiać. Ani starsze osoby, ani młodsze nie mają gdzie pójść i posiedzieć. Szkoła rozbudowana, boisko większe, niż nie jeden stadion amatorskiej drużyny, a nawet dzieci i starsze osoby 20-40 lat nie mogą nigdzie pograć w piłkę, bo stan boiska pozostawia wiele do życzenia. Wystarczyłoby postawić orlik, z pewnością byłoby wielkie zainteresowanie ze strony młodszego i starszego pokolenia, obok wystarczyłby postawić jakieś ławki, stoliki i miejsce wypoczynkowe, kilka kamer dookoła i każdy, by potrafił się zachować. Do tego na promenadzie kilka ławek na chodniku, jak ma to miejsce np. W przodkowie czy Kartuzach i pozwoliłoby to trochę rozładować ruch i każdy znalazłby miejsce dla siebie. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla chłopaka, każdemu mogło się to przytrafić, wypadek to wypadek. Jednak z drugiej strony, powinny powstać alternatywne miejsca, by każda osoba, czy młodsza, czy starsza, czy rodziny z dzieckiem też mogły spędzić czas komfortowo.
Totalnie jestem za tym, chodź wątpię by coś poszło na przód z tą myślą.
To jest prawda
Z pewnością poprawiłoby to komfort wielu mieszkańcom. Niestety wszyscy z Pomieczyna, Barwiku, Hejtusu, Otalżyna, Rębu i innych bliskich miejscowości, by pograc w piłkę musza jechać do Przodkowa najbliżej, a znalezienie wolnego terminu by pograc drużynowo po pracy graniczy z cudem. Niestety, Pomieczyno się rozwija, ilość mieszkańców rośnie, ale dalej brak normalnego boiska, a z tego które mamy aktualnie, można by zrobić orlika, boisko do siatkówki, zrobić stoliki jak w przodkowie koło orlika i jeszcze zostałoby miejsca. Niestety zero prac w tym kierunku, nie dziwie się, że młodzież szuka zajęcia, albo siedzą przed komputerami, skoro nawet nie mają gdzie iść, ani pograć w piłkę. A ja jako rodzic 40 letni, również chętnie bym pograł z dzieciakami, czy ze znajomymi w podobnym wieku, których w Pomieczynie nie brakuje. Promenadę zrobili, ale przydałyby się 2/3 ławki więcej. Do tego przy szkole również powinno być miejsce i kilka stolików by moc usiąść, przykręcić do kostki, kilka kamer i młodzież by nie przenosiła. Dla każdego powinno być miejsce i dla młodzieży i dla starszych osób.
brak zagospodarowanego boiska / boisk to kompletna porażka.
A zebrać się i gowniakom spuścic powietrze z kol i przy okazji kontrolowany łomot
Król Pomieczyna zapraszamy pod siłownie wezwiemy policję
A synek tego białego busa co wyrzuca śmieci chodzi z czupryną i przeklina tak głośno że uszy więdną .Mam zdjęcie porobione busa jak śmieci przywozi ,zaraz tego gościa wstawię wrednego
Poraniły o zdjęcie
Na szczęście pasażerce nic się nie stało. Ciekawe czy młodzieniec chcialby do końca życia np wypłacać rentę dziewczynie? Chlopaka mi nie żal, głupota kosztuje a jego koledzy niech temat przemyślą, jutro to możecie być wy.
Koledzy powinni ponieść konsekwencje za nie udzielenie pomocy !
Do :Jj Koledzy udzielili pomocy o to sie nie martw nie uciekli
Udzielili pomocy? Niestety sie mylisz bo uciekli schować motory a na 112 zadzwoniła rodzina mieszkająca na rogu. Nie udzielili im pomocy.
Napewno nikt jej na motor nie przywiązał niech każdy za swoją głupotę odpowiada, oddał nawet jej swój kask by była zabezpieczona
Na motorach jeżdżą tej dziewczyny poszkodowanej bracia też raczej nie mają 18..Gdzie matka?
To ty babo się wszystkich czepiasz spójrz na go-go rogo
A ty nie masz swojego życia ze sie interesujesz innych ? Co kto ma a czego kto nie ma ? Do swojego życia zawracaj ale juz a nie do cudzego!
Nie trzeba mieć 18 żeby jeździć na motorze
Weźcie się ludzie pierdolnijcie teraz jak już był wypadek to w komentarzach każdy mondry czemu nikt nie reagował jak nic się jesce nie stało tylko już po fakcie każdy pisze co mu nie pasuje i wytyka błędy spójrzcie na siebie i lepiej życie chłopakowi zdrowia.
A co ludzie mieli zrobic? Wezwac księdza? Wziąść rozgę czy co?policji brak w tym rejonie.
Wiele razy było mówione albo chociaż zwracana uwaga w najróżniejszych sposobach ale po co przecież kochana pomieczyńska mafia wiedziała lepiej że lepiej jeździć bez uprawnień żeby komuś się coś stało i samemu sobie kupić nie wiadomo jakie motory żeby się po pisać pić nie wiadomo gdzie alkohol robić melinę , okej może i teraz wytykamy im ale czemu nie mogli posłuchać czy do własnej świadomości przyswoić że może się komu kolwiek coś stać, rodzice rodzicami mali opieki nie interesowanie się dosłownie gdzie są co robią i z kim co robią rozsądnie też rodzice mogli do własnej świadomości przyswoić to że ich dziecko ma ścigacza albo jakie kolwiek motor ,skuter to powinno mieć uprawnienia i że nie wolno prowadzić po używkach większość ludzi widziało co robią jak się zachowują każdy wiedział że w końcu jakoś się to źle zakończy narobić sobie szkud na własną odpowiedzialność a można było tego uniknąć więcej opieki i racjonalnego myślenia na co pozwalamy dziecku w takim wieku bez uprawnień podkreślam i nie ma tu nic żadne wyszaleć się okej każdy coś za młodu na wiwijał ale nie można robić to takim kosztem innym albo takim se sam zejdziesz z tego świata wnet gdzie tu logika , kiedy dziecku nie pozwolisz płacze tylko dziecko i to tylko na chwilę jak pozwolisz dziecku płaczą rodzice i już mogą do końca
To Wiesia podaje się za Wandę pewnie bo co za baba z niej
Czemu tak uważasz czy ta kobieta coś tobie zrobiła ?
Nie pomawiaj tej pani.ona pewnie nawet nie wie ze ktos ją oskarża o cos czego nie pisała.zresztą ona jest porzadna pania i glupot nie gada.to ze krzyknie czasem ma jednego z drugim to ma racje
Czemu teraz w grę wchodzi pani Wiesia każdy napisał co chciał życie chłopakowi zdrowia lepiej a niech tu każdy się nie kłóci.
Pani Wiesia jak już to tylko da dobra radę. Nie wstydzi się prawdy. Jak już to powie prawdę prosto w twarz, kolego nie obwiniaj nie winnych osób, to ze pani Wiesia wszystkich zna to nie znaczy ze ma o kimś złe zdanie pomoże wszystkim odczep się od niej !
Zainteresujcie się wypadkiem, kto miał winę chłopak i rodzice!! Miał uprawnienia nie czyli jest jeden winny zastanówcie się ludzie co wy piszecie tutaj za głupoty ! Ogar dupy i tyle? Czytając te komentarze myśle tak ze chłopak się wyjebxxx przez śmieci które wywiózł pan Hydraulik a pani Wiesia siedziała w oknie i wezwała straż bo wszyscy spierdolixx. Ogar duxx i tyle ludzie proszę was. Winę miał ten co kierował tyle w temaci mi tez te śmieci przeszkadzają !!!
Zacznijmy od tego ze koledzy nie spierdolili a pobiegli po pomoc
Bo cala rodzina jej kabluje
Bynajmniej wiadomo co się w tej wsi dzieje
Tak jest to hydraulik białym busem wozi śmieci a czarownica siedzi w oknie i obserwuje społeczność
Kurwa ludze macie problemy rozjebał się na motorze nie pierwszy i nie ostatni raz to juz jest jego sprawa teraz leży w szpitalu i niech zdrowieje robice afery o butelki kondomy inne gówna i nie tylko oni tam przebywają ale inne osoby nie zwalajcie wszyszystkiego na nich
Weźcie ludzie zamiatajcie swoje podwórka!!! Po szkodzie wszyscy mądrzy...Gwiazdy w świecie pizdy w necie najlepiej napisać tu i wypluwać swój jad:-( Kto był święty w wieku tych chłopaków. Żal dupe Wam po prosty zciska.Mieszkam tu i nigdy nie widziałam żeby pili alkohol i palili papierosy.Przestańcie pisać rzeczy które wogle nie miały miejsca ????Zdrowiej chłopaku tylko to jest teraz najważniejsze;-) a ludzkie jęzory są dłuższe niż węża!!!!!
Masakra w tym Pomieczynie , z pokolenia na pokolenie wiesniacza, prostacka mentalność, ludzie- was się czytać nie da, czy wy się kiedyś nauczycie patrzeć we własne zagrody a nie czyjeś?? mamy XXI wiek, jak widzicie ze ktoś nielegalnie wywozi śmieć dzwonić na policję jak ktoś pali śmieciami w piecu zgłaszać na policję jak dzieciaki bez prawka jeżdżą dzwonić na policję 112, rodzice głupi to jak dzieci mają być mądre.. Tak to już jest jak się g.wno dorwie do szmalu.
Dziecko!sama sobie zaprzeczasz.najpierw kazesz patrzec w swoje zagrody a potem piszesz ze jak palą smieci to wzywać straż .jak mam to widzieć skoro patrzę w swoją zagrodę? To przeciez nie widzę cudzej.no tak czy nie.?ludzie na wsi nie są konfidentami, to miastowi są tego zwyczajni.chcialas błysnąc ale coś słabo wyszlo.
Sra sra sra, mam siostrę która jest u nich w paczce, prawda jest zupełnie inna niż myślicie. Nie piją nie palą, ewentualnie robią imprezy u siebie w domach, Sebastian wracaj do zdrowia!
Nie pala? No to teraz sie popisałaś/popisałeś. Twoja "siostra" totalnie cie okłamuje
Nie, nie oklamuje mnie z powodu że chodze z nia
Ludzie was się czytać nie da, co wy wogóle piszecie chłopak miał wypadek i tyle niech wraca do zdrowia a wy teraz ciśniecie w komentarzach o jakiś wymyślonych bajkach że piją, śmiecą, napalone nastolatki albo np. Biały bus wywozi śmieci.. tam są różne grona osób a nie tylko motocykliści. Takie kozaki jesteście to było iść i z nimi porozmawiać na spokojnie a nie teraz w komentarzach dopiero jesteście tacy hop do przodu..
Czytam wszystkie komentarze i aż mi się płakać chce ze wstydu... Ludzie! Chłopak potrzebuje wsparcia, nie oczerniania, obrażania w internecie! Gadacie, jacy to oni źli, jak piją, palą, przeklinają, a sami zapewne w ich wieku święci nie byliście! A propo zachowania:marudzicie, jak źle robią, a sami teraz się lepiej nie zachowujecie! Oczerniacie chłopaka, jego rodziców a zarazem wyrażacie się na temat złego zachowania. Większość autorów są dorośli, a zachowują się jak dzieci, naprawdę, żałosne. Mówicie, co było na miejscu zdarzenia, a większość Was przybyło dopiero po przybyciu służb, a wielu pewnie tam w ogóle nie było, więc gówno wiecie. Młodzież niech się wyszale póki może. Sebastian jest po operacji, jest z nim nieco lepiej. Jak zobaczy komentarze to na zawał padnie. Mówicie, jaki to zły przykład dają Waszym dzieciom. Wy dajecie dobry, pisząc te komentarze? Wiecie, ile dzieci z klas 1-6 teraz to czyta? Zajmijcie się wychowaniem swoich dzieci, bo z tego co zaobserwowałam w Pomieczynie, to wiele osób z klas 1-6 przeklina, popija energetyki, pali papierosy. To już jest dobrze? USPOKÓJCIE SIĘ Z mojej strony, jedyne co dodam, to to, że życzę zdrowia dla Sebastiana i wierzę w niego! Pokażmy jego rodzinie, że ją wspieramy i, że jesteśmy gotowi im pomóc!
Prawda!!!
Zgadzam sie z panią w 100% Stało sie i czasu nikt nie cofnie. Zdrówka i sił dla Sebastiana ❤️!
Sracie się jak glupi i czepiacie się ich, a teraz to wy uczycie ich tej zalosnosci, Sebastian potrzebuje spokoju i jest po operacji. Żal mi Sebastiana i waszych znajomych.
Zamknij ryj mała szmato gówno wiesz to nie Ty odganiałaś Sebastiana i resztę tej bandy z siłowni jak pili palili
Niech ta młodzież sobie siedzi na tych ławkach o robi co chce ale jak już maja te motory czy inne dziwactwa to zwolnijcie tu na tych drogach naprawdę to jest tylko do czasu jak komuś dziecko wyskoczy teraz się stało tak że młody chłopak miał wypadek i trzeba go wspierać i modlić się żeby wyszedł z tego
A czarna czarownica i jej rodzinka zawsze była znana z kablowania jej mamuśka rowerem jeździ i obserwuje kto stoi pod sklepem i za telefon , hydraulik nie może nikomu w oczy spojrzeć , tatuś chodzi i obserwuje wszystkich,a czarownica pracuje w szkole i interesuje się życiem uczniów zamiast gigusiow
Ludzie weźcie się ogarnijcie teraz jak jest możliwość to potraficie wszystkich powytykać a w twarz to ciężko powiedzieć
Pani Ewo wypraszam sobie takich słów na maja rodzine! Jeżeli coś pani nie pasuje zapraszam na kawę a nie pierdolenie głupot ! Tutaj chodzi o wypadek czy o ludzi, śmiać się chce z tego komentarza !
Prawda boli mnie też ten babsztyl oplotkowal ,czarna mamba
Kochani moi.! Zacznijmy od tego że cała grupa byłej 7 i 8 klasy zachowuje się ja się zachowuje. Popatrzmy na to że są młodzi i jeszcze bezmyślni i wszystkiego próbują. Tak palą te elektryki i chmura na pół wsi i piją i jeżdżą na skuterach bez karty motorowerowej. Tym powinna zająć się już policja, a nie wy zawistni ludzi. Rodzice po tym wypadku na pewno porozmawiali ze swoimi dziećmi. Stało się i już koniec. A koledzy też źle zrobili, ale to nadal dzieci które się po prostu wystraszyły. A ty Sebastian pewnie cię to czegoś nauczyło i wiesz jak już trzeba postępować . Trzymaj się w tym szpitalu i wracaj do zdrowia!
3 dni spokoju na tej ulicy Haha, wczoraj znowu już byli, chociaż policja przejeżdżała 3 razy w ciągu dnia. Policję zapraszamy po godzinie 20 pozdrawiam
I co skoro mają prawka?
To jest tak. Papierosy alkohol e/Papierosy szpan gole brzuchy pół nagie. Każde słowo łacina. Ludzie my tam mieszkamy. Chcemy żyć. A nie ze się drzecie co noc. Rodzice jesteście dumni z waszych dzieci. Gratulacje.
Czy wy wkoncu zrozumiecie ze ten opis jest o wypadku a nie ,, napisz swoje żale co Ci nie pasuje w miejscowości Pomieczyno” Ludzie dorośli wy sie zachowujecie jak dzieci, które jedno na drugie teraz gada. Brak słów na was.Zajmijcie sie swoim życiem a jeśli cos wam nie pasuje zadzwońcie na policję ale nie musicie na forum pisac waszych żali jeśli tu chodzi o wypadek chłopaka.
Potwierdzam. Dokładnie wczoraj już byli, ale piechotą rowerami i autami sie podwozili.te napalone dzierlarki są żałosne..
Policja jeździ sprawdza kiedy hydraulik białym busem znowu pojawi się ze śmieciami,a czarna czarownica mamba liczy motory przez okno
To już się robi żałosne
Weź się ogarnij człowieku
Idź do tej Kobiety i powiedz co o niej myślisz !
A kiedyś było inaczej popierdoliło się młodzieży od dobrobytu takie czasy
A pisiorek i drajwer nic nie napisali ????? SZOK
Nie raz, chłopakom zwracano uwagę, aby nie jeździli tam tak szybko. Często się ścigali. Parkują obok siłowni spożywają alkohol i jadą dalej. Trzeba zrobić z tym porządek, dzieci tam spacerują ale oni się nie przejmują, teraz może w końcu rodzice coś tez zrozumieją trzeba mieć najpierw rozum, uprawnienia potem motor. Wszystkiego dobrego dla kolegi, koleżanki oby wyszli z tego. Pozdrowienia dla chłopaków którzy zaczęli uciekać zamiast udzielić pierwszej pomocy ,oby zostali tez ukarani. Pozdrawiam
Pierdolisz farmazony morda w kubeł i zajmij się sobą napewno w jego wieku aniołkiem nie byłeś/Aś teraz zamiast siedzieć pisać tu farmazony zajmij się sobą i ta cala reszta cweli co walą farmazony również a z resztą jesteście takimi cwelami że za chwile mnie będziecie próbować pocisnąć ale spłynie to po mnie
Ty kurwa święty nie jewtew