Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak by ktoś nie za uważał, to, na firmie Saniko znajdują się same kamery, jedna z ich jest nawet skierowana na miejsce zdarzenia, albo policja się nie kieruje tym, albo te kamery to atrapy
Do Ccc pisze się" świadków " a nie "światków" wtedy może zrozumiesz....co to znaczy szukać świadków pozdrawiam
Kolejna tragedia Panie Jozefie wracaj szybko do zdrowia Sprawca tego wypadku musi byc zlapany i surowo ukarany ze uciekl i nie udzielil ofierze pomocy
Ja także nie wiem co to znaczy szukać "światków"...
co to znaczy szukać światków przecież wszędzie są kamery ale policja ma za cieno żeby posprawdzać filmy
nastepny co nie udzielil pomocy rece 0padaja
jakiś naćpany zabójca ? Ćpunów na latarnie obok pijanych !
Każdy tak mówi o młodych kierowcach naćpanych albo po marihuanie a nikt nie pomyśli o jakimś pijanym np 40 latku podejrzana sprawa
Ciekawe czym się policja zajmuje? Żenada może czas się zabrać di roboty?
To mógł byc jakiś małolat po marichłanie albo po alkocholu bo nikt trzeżwy i zdrowo myślący by nie nawiał tylko pomógł. Zyczę wszystkim Zeby go złapali. Zdrowia dla starszego pana.
Ciekawa historia ...byłam tam kilka chwil po zdarzeniu ..swiadkami zdarzenia była grupka emerytek ..I zamiast od razu zadzwonić po policję to po zabraniu Pana poszkodowanego do szpitala został tylko rower oparty o znak drogowy i plama krwi na ulicy .
Kartuzki monitoring to ściema na policji powiedzieli ze fontannę mogę se obejrzeć z tego monitoringu
To mamy to miasto monitorowane czy jednak to ściema za kilkaset tysięcy złotych? Świadkowie owszem jak najbardziej wskazani, ale ten nasz monitoring w mieście to taki gadżet, prywatne posesje mają lepszej jakości obraz niż te "profesjonalne" zamontowane na większości skrzyżowań, ciekawe czy "wróciła" już kamera zamontowana przy przejeździe kolejowym
Jak by ktoś nie za uważał, to, na firmie Saniko znajdują się same kamery, jedna z ich jest nawet skierowana na miejsce zdarzenia, albo policja się nie kieruje tym, albo te kamery to atrapy
Do Ccc pisze się" świadków " a nie "światków" wtedy może zrozumiesz....co to znaczy szukać świadków pozdrawiam
Kolejna tragedia Panie Jozefie wracaj szybko do zdrowia Sprawca tego wypadku musi byc zlapany i surowo ukarany ze uciekl i nie udzielil ofierze pomocy