Trwa akcja ratunkowa na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Tuchom. Zderzyły się tam dwa pojazdy - samochód osobowy i bus. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały trzy osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Ruch, na odcinku na którym doszło do zdarzenia, odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13.30 na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Tuchom.
- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Volkswagenem Passatem 69-letni mieszkaniec Gdyni jadąc w kierunku Chwaszczyna zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z Renault Master, którym kierowała 25-letnia mieszkanka Gdańska. W wyniku zderzenia do szpitala została przetransportowana kierująca renault oraz 62-letnia pasażerka volkswagena - informuje st. asp. Piotr Gdaniec, rzecznik kartuskiej policji.
Jak dodaje, oboje kierujący byli trzeźwi.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Katastrofalnie kiepscy kierowcy, zabrać prawko i na taczkę na budowę wozić pustaki.
Przejeżdżałem tam przed chwilą DHL z osobówka i czołowe i to za foto radarem grobo
Co za osobówka? Uprzedam pytanie. Myślę, że teraz każdy z nas się denerwuje jeśli jego bliscy wracają z pracy.
@Wandzia, a nie masz nr telefonu do tych bliskich? Jeden prosty telefon i sprawa rozwiązana. A może boisz się do nich zadzwonić? Pytanie dlaczego?
Katastrofalnie kiepscy kierowcy, zabrać prawko i na taczkę na budowę wozić pustaki.
Przejeżdżałem tam przed chwilą DHL z osobówka i czołowe i to za foto radarem grobo
Co za osobówka? Uprzedam pytanie. Myślę, że teraz każdy z nas się denerwuje jeśli jego bliscy wracają z pracy.