Reklama

Wypadek w Brodnicy Górnej - motocyklista w szpitalu

W niedzielę rano doszło do wypadku w Brodnicy Górnej. Motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.15 w Brodnicy Górnej.

- 69-letni mieszkaniec powiatu szcycieńskiego kierując motocyklem marki yamaha jadąc z kierunku Kartuz w stronę Brodnicy Górnej stracił panowanie nad motocyklem. Na łuku drogi zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo - informuje Daria Olchowik, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Motocyklistę przetransportowano do szpitala.

MD-Z
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Fiola - niezalogowany 2018-07-09 19:23:00

    Gdzie jest ten powiat " szcycieński" ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sasza - niezalogowany 2018-07-09 14:07:58

    Taki stary,i taki glupi, pewnie w tym wieku juz osteoporoza, gnaty po zlamaniu dlugo sie zrastaja

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marky Mark - niezalogowany 2018-07-09 10:29:23

    Tak. Brodnica Górna - Łąki, przy skręcie na Grzebieniec dokładnie. Drugi rozbity w ciągu tego miesiąca na tym drzewie. Nie wspominając już wcześniejszych rozbitków. Mieszkam tam i zastanawiam się jaki jest problem, aby zainstalować w tym miejscu fotorejestrator prędkości ??? Tam wszyscy praktycznie zapieprzają bez pamięci, na łuku, szosie bez wymalowanych pasów, bez wymalowanej skrajni drogowej i oczywiście na drodze, której stan jest opłakany.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości