Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Gdzie jest ten powiat " szcycieński" ?
Taki stary,i taki glupi, pewnie w tym wieku juz osteoporoza, gnaty po zlamaniu dlugo sie zrastaja
Tak. Brodnica Górna - Łąki, przy skręcie na Grzebieniec dokładnie. Drugi rozbity w ciągu tego miesiąca na tym drzewie. Nie wspominając już wcześniejszych rozbitków. Mieszkam tam i zastanawiam się jaki jest problem, aby zainstalować w tym miejscu fotorejestrator prędkości ??? Tam wszyscy praktycznie zapieprzają bez pamięci, na łuku, szosie bez wymalowanych pasów, bez wymalowanej skrajni drogowej i oczywiście na drodze, której stan jest opłakany.
I, że w niedzielę rano?
Jesteście pewni, że to Brodnica Górna?
Gdzie jest ten powiat " szcycieński" ?
Taki stary,i taki glupi, pewnie w tym wieku juz osteoporoza, gnaty po zlamaniu dlugo sie zrastaja
Tak. Brodnica Górna - Łąki, przy skręcie na Grzebieniec dokładnie. Drugi rozbity w ciągu tego miesiąca na tym drzewie. Nie wspominając już wcześniejszych rozbitków. Mieszkam tam i zastanawiam się jaki jest problem, aby zainstalować w tym miejscu fotorejestrator prędkości ??? Tam wszyscy praktycznie zapieprzają bez pamięci, na łuku, szosie bez wymalowanych pasów, bez wymalowanej skrajni drogowej i oczywiście na drodze, której stan jest opłakany.