Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Widzę, że redakcja usunęła wers z informacją kto podjął się wykonania tak "bogatej" inwestycji. Ciekawe, ciekawe...
@kuba2354: Super! Mi też się podoba i jest fajnie, super, hiper, ale... właśnie jest to "ale", o którym w wcześniejszych postach było ;)
@kuba2354: ależ my się cieszymy ! ale ja mam fejn błotko i też chciałbym promenadę żeby mie zrobili za gminną kasę...
Ciągle coś nie pasuje. A to źle, a to nie dobrze. Jakby robią to jest źle. Jakby nie robili to byłoby jeszcze gorzej... No cóż.. Co z tego że to jest ładne, nowe i zadbane, jak za rok albo i mniej będzie dobite? Pomalują ławki, zniszczą lampy... A ja uwazam dla odmiany, że ta promenada nie jest taka zła. Można spokojnie chodzić nad brzegiem jeziora. Poza tym jest nawet ładny widok. : ) Cieszmy się z tego co mamy. Bo na razie nic większości ludzi nie pasuje.
@lemysz1: Te tablice powinni postawić tam gdzie zrobiono "ścieżkę przyrodniczą" jak na Bilowo się idzie ;) Te "swoje" jeziora Gmina powinna doprowadzić do normalności poprzez likwidację wpływów ściekowych, oczyszczanie, zagospodarowanie okolic, brzegów na np.kafejki itp, a wtedy to i tam promenada by się przydała i być może taka, która "zahaczyłaby" o oba jeziora. Łączenie można wykonać podobnie jak w Borkowie przejście pod torami przy głównej ulicy. ;)
Ta cała inwestycja to kpina ,parking ale nie można parkować,konkurs na kolor kostki ale leją asfalt, idea promenady ale radni się dowiadują ,że ważna jest droga do Złotej Jesieni i jeszcze podobno wstęgę przecinała właścicielka tego przybytku pod lasem. A jako wisienka przetarg na kredyt aby spłacić kredyt. Zobaczymy jak ta "inwestycja" będzie wyglądać wiosną albo za rok . Zgadzam się z opinią dj. Absurd w tej gminie goni absurd ale takim ,któzy zyskują z pieniędzy podatników się podoba.
Poczytajcie artykuł skąd były na to największe pieniądze. W gaju nad "SWOIM jeziorem zostały postawione tablice przyrodnicze które i tak ktoś zdemolował. Co to za niewdzięczny naród. Wiecznie narzeka.
@punciak: Szału nie ma :D @punciak: Ale jednak w przeciwieństwie do niektórych płacą :P:D Dodane pon, 10 gru 2012, 18:53:53 : P.S. Jakby nie było to podatki płacimy proporcjonalnie do dochodów :P;)
Taaa Wy to na pewno jesteście z tych co największe podatki płacą hehehe...błagam was. Teraz krytykujecie a za parę tygodni będziecie se popierd.. z mamuśkami na spacerku po nowej promenadzie.
@chestero: gdyby nie było to robione za nasze pieniądze to by nie było problemu...[/quote] Chyba, że punciak to jeden z "obdarowanych", budżetówki, szarej strefy lub bezrobotnych to mu to lotto. ;)
@punciak: gdyby nie było to robione za nasze pieniądze to by nie było problemu...
@dj: No i co? Masz jakiś problem z tym??
@lemysz1: Może odpowiesz, dlaczego nie zrobiono promenady nad "swoimi", gminnymi jeziorami, gdzie odbywają się zawody wędkarskie? Jak na razie zrobiono przy okazji "dobrze" Złotej Jesieni i właścicielowi jeziora tworząc mu nawet stanowiska wędkarskie. :rolleyes:
Najlepiej siedzieć i nic nie robić to nie byłoby głupiego komentowania. Każda inicjatywa jest negatywnie komentowana...
Piękne miejsce, nareszcie można pójść na rolki, spacer, rower itp. Oby więcej takich miejsc.
Co za naród narzekający wiedno no ... tej Kandi się nic nie podoba ! a teraz yogi marudzi,że fajerwerki były ! na uj tam fajerwerki ja się pytam ! racę mogli zapodać coby jaśniepanującej wielkim łukiem oświetliła drogę do Złotej
Ja pie... dziu!!! Butów nie poświęciłem.
Alejka spacerowa to fajny pomysł, tylko po jaką cholerę fajerwerki?? Czyżby każdy remont lub odbudowa drogi fetowana była fajerwerkami?? Nowy "świecki zwyczaj", a może zapobiegliwość i zbieranie fajerwerków na bal sylwestrowy mireczki???
@dj: Bo już się zastanawiałam DJku czy jesteś aż tak ślepa - ja chcę foty jak Myra na stole tańczy z uciechy że znajomym dobrze zrobiła
@Kandi: Są fotki i nawet na tej nr 3 kosmici się pojawili ;) Dodane pią, 7 gru 2012, 20:30:16 : Oczywiście fotki z otwarcia, a z impry to możemy zapomnieć ;)
Czekamy na fotki z AfterParty w Złotej Jesieni :lol::lol:
Widzę, że redakcja usunęła wers z informacją kto podjął się wykonania tak "bogatej" inwestycji. Ciekawe, ciekawe...
@kuba2354: Super! Mi też się podoba i jest fajnie, super, hiper, ale... właśnie jest to "ale", o którym w wcześniejszych postach było ;)
@kuba2354: ależ my się cieszymy ! ale ja mam fejn błotko i też chciałbym promenadę żeby mie zrobili za gminną kasę...