Reklama

Nauczyciele ZSO nr 2 szkolili się na Malcie i w Hiszpanii

27/10/2021 10:22

Czworo nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 wzięło udział w projekcie „TIK – tak! Technologia Informacyjno-Komunikacyjna kluczem do rozwoju społeczności lokalnej na terenie Kaszub”. Pedagodzy dzięki pozyskanym środkom szkolili się na Malcie i w Hiszpanii.

Nauczyciele języka angielskiego, matematyki, geografii, w-f, historii i religii we wrześniu i październiku podnosili swoje kwalifikacje na kursach zagranicznych w ramach programu POWER – projekt „TIK – tak! Technologia Informacyjno – Komunikacyjna kluczem do rozwoju społeczności lokalnej na terenie Kaszub”.

 - Podczas szkoleń czworo nauczycieli rozwijało umiejętności w zakresie zastosowania techniki infomacyjno – komputerowej w pracy z uczniem oraz zapoznało się z wieloma nieznanymi wcześniej aplikacjami i programami dostępnymi w zasobach Internetu - wyjaśnia dyrekcja szkoły.

Reklama

Uczestnicy kursów poszerzyli swoje kompetencje m.in. o umiejętności:

  • tworzenia strony internetowej na Wikipedii
  • przygotowania zajęć lekcyjnych metodą WEBQUESTU
  • tworzenia strony internetowej za pomocą aplikacji WIX
  • wykorzystania aplikacji BLOGGER.

Ponadto cztery nauczycielki wzięły udział w kursie językowym, którego celem było doskonalenie kompetencji z zakresu języka angielskiego.

nadesłane/ ZSO nr 2 w Kartuzach

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Belfer - niezalogowany 2021-10-27 10:54:27

    To aż do Hiszpanii i na Maltę trzeba było na tak śmieszne szkolenie lecieć ? Na co w tym kraju wydaje się bezsensownie kasę to aż trudno w to uwierzyć .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości