Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Był swietnym znawca biblii, miał bardzo mądre i jasne kazania, moim zdaniem jako homilista był swietny. Moze w niektórych sprawach nie miał wyczucia, moze dlatego, że na bieżąco prowadził wykłady dla dorosłych, może źle się czuł (chrował) i zabrakło mu cierpliwości. Nie kazdy jest Wałęsa, co to rodzi sie i od razu jest i żyje bez skazy.
@Kandi: Tak! Szczególnie jak wyprosił matkę z dzieckiem z mszy. Dziecko tak naprawdę - poza nim - nikomu nie przeszkadzało, bo w ramach solidarności wyszła cała rodzina, ja z dzieckiem i 3 inne matki. Co ciekawe z wywiadu wiem, że nie był to odosobniony przypadek, w innych parafiach też tak "zabłysł". To, że ktoś ma jakieś wykształcenie, tytuły itp.. nie czyni z niego "świętego"-inteligentnego.
@punktprzedszkolny.: A co Ci się nie podoba ? chcesz to wspieraj ciepłym serduszkiem kolejnego pasibrzucha. Będą się rozliczać z podatków tak jak ja , prowadzić jak się należy i stosować się do tego co sami nauczają to może pozyskają choćby krztę mojego szacunku.
kandi zastanów się co piszesz??? Szlaga był nieprzeciętnie inteligentnym człowiekiem a po tych wpisach o was tego powiedzieć nie można. Dzielicie ludzi na chudych i grubych, a ja na mądrych i głupich. A wy do jakiej grupy się zaliczacie? Pytanie retoryczne.
Czym zawodowo zajmuje się taki biskup,tzn za co dostaje pieniądze ?
@LiLo: co racja to racja
Twarz sympatyczna :) i jeszcze szczupły ;)
@kartuzy.info: Wychlać lubi ? bo musi być godnie
Był swietnym znawca biblii, miał bardzo mądre i jasne kazania, moim zdaniem jako homilista był swietny. Moze w niektórych sprawach nie miał wyczucia, moze dlatego, że na bieżąco prowadził wykłady dla dorosłych, może źle się czuł (chrował) i zabrakło mu cierpliwości. Nie kazdy jest Wałęsa, co to rodzi sie i od razu jest i żyje bez skazy.
@Kandi: Tak! Szczególnie jak wyprosił matkę z dzieckiem z mszy. Dziecko tak naprawdę - poza nim - nikomu nie przeszkadzało, bo w ramach solidarności wyszła cała rodzina, ja z dzieckiem i 3 inne matki. Co ciekawe z wywiadu wiem, że nie był to odosobniony przypadek, w innych parafiach też tak "zabłysł". To, że ktoś ma jakieś wykształcenie, tytuły itp.. nie czyni z niego "świętego"-inteligentnego.
@punktprzedszkolny.: A co Ci się nie podoba ? chcesz to wspieraj ciepłym serduszkiem kolejnego pasibrzucha. Będą się rozliczać z podatków tak jak ja , prowadzić jak się należy i stosować się do tego co sami nauczają to może pozyskają choćby krztę mojego szacunku.