Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
@johny2: to ile byś chciał ? :lol::lol::lol::lol:
moze ktos wreszcie zajaby sie rozmowami z właścicielami ziem zajetych pod budowe tej drogi? moze by tak jakieś odszkodowanie?(uczciwe...)
jechaliście tam ostatnio? - TRAGEDIA
no brawo w końcu będzie droga oby porządna a nie na pół z d...
A ile dostali ekolodzy za zgodę na budowe tej dawno istniejącej drogi...!!!! a..i.. kto i za czyje pieniądze będzie liczył żabki na tej drodze...???!!!
@johny2: to ile byś chciał ? :lol::lol::lol::lol:
moze ktos wreszcie zajaby sie rozmowami z właścicielami ziem zajetych pod budowe tej drogi? moze by tak jakieś odszkodowanie?(uczciwe...)
jechaliście tam ostatnio? - TRAGEDIA