Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Khm.... jaki chodnik w Kolonii? To parę metrów? Tym się chwalą?
Pani burmistrz nic nie robi dla wsi gdzie nie ma jej znajomych. Ta promenada w Kartuzach to po koleżeńsku, a rejonizacja szkół to tak samo po koleżeńsku. U nas w Prokowie dzieci, dorośli idą do szkoły, kościoła ,sklepu i wszystko odbywa się poboczem bez możliwości ucieczki w momencie jak jakiś szaleniec będzie jechał.
Jeżdżę często i gęsto przelotówką przez Kiełpino bo mi bliżej do Trójmiasta. Jeśli ktoś pisze, że w tej wsi są wszędzie chodniki to chyba tam nigdy nie był. Ulica Długa tylko od Somonina do centrum ma chodnik dalej nie ma nic. A co do hali sportowej, o ile mi wiadomo od znajomych to ta wieś czaka na nią chyba już ponad 20 lat. Gdyby nie inwestycje Wrońskiego w tej wsi nic by się nie działo. Wystarczy popatrzeć skąd pochodzi nasza "władza", tam też są inwestycje.
A co z chodnikiem do Grzybna !!! Musi pewnie ktoś zginąc pod kołami samochodu aby tę sprawe ruszyć !!!!!!!
od strony koloni nic lepiej sie nie chodzi!!!!przeciez chodnik to tylko w centrum wsi jest. idac od kosciola do dworcowej (pomijajac ul.lesna ) to tez idzie sie prawie rowem lub trzeba ,,skakac" miedzy drzewami (mogly by wogole pojawic sie jakies lampy miedzy dworcowa-lesna
Po co chodnik jak są pieniądze na promenadę wydane? Właściwiej byłoby rzec,wydane na drogę do Złotej Jesieni,na to pieniądze się musiały znależć. Tam przynajmniej(po promenadzie) ludzie nie chodzą to chodnika nie zniszczą.
Nic nie da takie nagłaśnianie problemu,znając życie (panią Burmistrz także ) ,sprawa pozostanie bez echa.
Khm.... jaki chodnik w Kolonii? To parę metrów? Tym się chwalą?
Pani burmistrz nic nie robi dla wsi gdzie nie ma jej znajomych. Ta promenada w Kartuzach to po koleżeńsku, a rejonizacja szkół to tak samo po koleżeńsku. U nas w Prokowie dzieci, dorośli idą do szkoły, kościoła ,sklepu i wszystko odbywa się poboczem bez możliwości ucieczki w momencie jak jakiś szaleniec będzie jechał.
Jeżdżę często i gęsto przelotówką przez Kiełpino bo mi bliżej do Trójmiasta. Jeśli ktoś pisze, że w tej wsi są wszędzie chodniki to chyba tam nigdy nie był. Ulica Długa tylko od Somonina do centrum ma chodnik dalej nie ma nic. A co do hali sportowej, o ile mi wiadomo od znajomych to ta wieś czaka na nią chyba już ponad 20 lat. Gdyby nie inwestycje Wrońskiego w tej wsi nic by się nie działo. Wystarczy popatrzeć skąd pochodzi nasza "władza", tam też są inwestycje.