Reklama

Ręboszewo. Zapalił się VW Lupo

We wtorek około godziny 19 w Ręboszewie doszło do pożaru samochodu osobowego. Na szczęście wezwani na miejsce strażacy szybko opanowali ogień i nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło na trasie z Ręboszewa do Zawór. Jadąca Volkswagenem Lupo kobieta zauważyła wydostający się spod maski dym, po czym natychmiast zjechała na pobliski parking. Gdy otworzyła maskę pojazdu okazało się, że z silnika wydobywają się płomienie. Kierująca zawiadomiła straż pożarną, która po przybyciu na miejsce szybko ugasiła pożar. Niestety cały przód samochodu uległ spaleniu.

Straty sięgnęły co najmniej kilku tysięcy złotych. Prawdopodobną przyczyną powstania ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

W akcji gaśniczej udział wzięli strażacy z: Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kartuz oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej z Brodnicy Górnej.

JM
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości