Reklama

W. Formela: Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Czy komendant znieważył policjanta?

02/11/2012 13:41
Wiadomo już, że sprawę domniemanego znieważenia funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, którego dopuścić miał się... szef Straży Miejskiej, poprowadzi Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim. Pytany o sporną sytuację Wiesław Formela przekonuje jednak, że nic podobnego sobie nie przypomina.

Sprawa wyszła na jaw, gdy do kartuskiej prokuratury trafiła w połowie października notatka służbowa jednego z kartuskich policjantów. Opisana została w niej telefoniczna rozmowa, jaką przeprowadził on z Wiesławem Formelą, komendantem Straży Miejskiej w Kartuzach. Co było jej tematem, nie wiadomo. Z notatki wynikać miało jednak, że funkcjonariusz usłyszeć miał z ust komendanta obraźliwe epitety.

Lokalni śledczy postanowili się jednak wyłączyć z postępowania w tej sprawie i przekazali akta do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, zaś ta wyznaczyła do kontynuowania pracy Prokuraturę Rejonową w Starogardzie Gdańskim.

Gdy sprawa ujrzała światło dzienne, komendant Formela przebywał na zwolnieniu lekarskim. Teraz wrócił już do swoich obowiązków, ale pytany o głośną już wymianę zdań z policjantem przekonuje, że nie wo o co chodzi.

- Nie przypominam sobie takiej sytuacji i nie wiem o jakie słowa chodzi, więc nie za bardzo mam się do czego odnosić. Sprawa podobno trafiła do prokuratury, więc spokojnie czekam na to, co się stanie - mówi krótko Wiesław Formela.

Bartek Gruba
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gomesz - niezalogowany 2012-11-06 11:40:58

    Co to za Adminstracja przez tydzień czasu pokazują smietnisko na Info...wiadomo ze my w tej sprawie, mozemy sobie tylko poszeptać... :P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    donio - niezalogowany 2012-11-04 20:27:55

    No gdyby ktoś spróbował wypowiedzieć te słowa do sędziego to od razu mielibyśmy eksperyment z ekspertuzą i wynikiem :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    batman007122 - niezalogowany 2012-11-04 14:09:29

    Oj kosa twoje myślenie mnie rozwala, przecież prezydenta znieważyli internetem i sześciu o szóstej rano przyszło po ANTYKOMORA.PL :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Po to nagrywają tam rozmowy żeby potem tych którzy znieważają namierzać i karać. Podejrzewam , że na zwolnionku komediant w ramach "konsultacji lekarskich"ustalił, że sprawę umorzą i dlatego wrócił do pracy. Dodane nie, 4 lis 2012, 14:10:52 : Punka - jeśli to nie jest znieważenie to spróbuj tak powiedziec np do sędziego podczas rozprawy. Będzie to znieważenie czy nie ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości