Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Co to za Adminstracja przez tydzień czasu pokazują smietnisko na Info...wiadomo ze my w tej sprawie, mozemy sobie tylko poszeptać... :P
No gdyby ktoś spróbował wypowiedzieć te słowa do sędziego to od razu mielibyśmy eksperyment z ekspertuzą i wynikiem :)
Oj kosa twoje myślenie mnie rozwala, przecież prezydenta znieważyli internetem i sześciu o szóstej rano przyszło po ANTYKOMORA.PL :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Po to nagrywają tam rozmowy żeby potem tych którzy znieważają namierzać i karać. Podejrzewam , że na zwolnionku komediant w ramach "konsultacji lekarskich"ustalił, że sprawę umorzą i dlatego wrócił do pracy. Dodane nie, 4 lis 2012, 14:10:52 : Punka - jeśli to nie jest znieważenie to spróbuj tak powiedziec np do sędziego podczas rozprawy. Będzie to znieważenie czy nie ?
Pozostaje czekać na rozstrzygnięcie sądowe i w przypadku gdyby sąd orzekł ,że to nie była zniewaga zwracać się tak do policjantów przy każdej kontroli drogowej np.
„…gnoju posrany” oceńcie sami czy to zniewaga?
A to druga para kaloszy. Ja gdybym był na miejscu komendanta to pewnie też bym tak zrobił. Zresztą przykład idzie ze samej góry. Warto przeczekać burzę i wrócić. Jest o co się bić. Wkońcu to pewnie jakieś 4000-5000zł
Tu nie chodzi o to czy lubimy czy nie. Tu chodzi o zdrowie naszego umiłowanego komediancika straży wiejskiej. Tylko to mnie martwi. Dosyć że się powaznie rozchorował to tym jak to pewnie policjant go znieważył, to jeszcze na dodatek nic już nie pamięta. Czy aby na pewno ten pan wyzdrowiał ?
Przeważnie jest tak, że jeżeli byliśmy karani lub pouczani to już nie lubimy. Jak nie mieliśmy styczności to obojętni, a jak pomogli to fajne chłopaki. Dlatego porównałem ich do strażaków PSP którzy zawsze pomagają i są ukochani
@donio: człowieku a czy żeby mieć nieprzyjemnośc z nim rozmawiac musiałem dostać mandat ? :lol::lol:
I to by była zdecydowanie większa afera niż jakiś komendand kontra policjant
To komendant już nie pamięta co mówił ? Ludzie z demencją siedzą na takich stołkach ? A może C2H5OH tak mu już zniszczył szare komórki ? Czy może pomroczność jasna ? Czy może ktoś założył blokadę na opony mózgowe ? Prawda jest taka - jak ma układy w prokuraturze to nie dość że go uniewinnią to jeszcze pewnie wygra z owym policjantem za to że on jego znieważył. Ot Polska to piękny kraj. Ktoś to wspominał że burmistrzowa słuchała nagrania - oczywiście że ktoś w tym momencie złamał prawo. Czyżby pani komendant policji ? Wcale mnie to nie zdziwiłoby.
@donio Zastanów się kto normalny traktowałby rozmowę z komediantem Straży Miejskiej jako zaszczyt ,ups komendantem .
Policja i Straż Miejska nigdy nie będzie "kochana" bo zawsze ktoś jest przez nich karany. Do kochania są strażacy PSP i żołnierze, którzy zawsze pomagają. Tak to już jest. Ty pewnie byłeś karany więc ich nie lubisz. Ale czy dostałeś mandat bez przyczyny? Pewnie nie.
@donio: zaszczyt ? nie wiem czy to zaszczyt. I tak,miałem tą nieprzyjemność rozmawiać tym panem i jego podwładnym...
Chersto, a miałeś kiedyś zaszczyt porozmawiać z tym Panem? Pewnie nie? Mnie bardziej ciekawi jeszcze jedna sytuacja, a mianowicie dlaczego Pani Komendant KPP Kartuzy udostępniła materiał dowodowy (nagranie z rozmowy) Pani Burmistrz. Przecież to jawne przestępstwo. Pani Burmistrz przede wszystkim nie jest strona postepowania i dodatkowo na tym etapie postepowania ujawnianie dowodów jest naganne.
@donio: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jak cała straż miejska :lol::lol::lol:
Nię będę roztrzygał kto ma rację w tym sporze. Od tego jest prokuratura. Ale czy możemy mówić o znieważeniu publicznym f-sza przez telefon? Zobaczymy. Jedno jest pewne, że jeżeli taka sytuacja zaistniała to nie powinna ona sie nigdy zdzrzyć. Nie liczył bym na to, aby zniknęły jakieś dowody. Za mała ranga. Jeżeli chodzi o samego komendanta to uważam, że jest to najlepszy komendant straży miejskiej jaki był dotychczas. Ma wiedze i kompetencje. Nie boi stawić się na strażnikami jak i ich skarcić. Do tego potrafi stawić czoła królowej. Gdyby ten komendant musiał odejść to nastepny może buć już tylko gorszy.
Pewnie jak zwykle nagrania rozmów z policją w Kartuzach wzięły się i zepsuły. A swoją drogą czego można się spodziewać po szefie myjni samochodu Pani Burmistrz?
Jaki kraj taki obyczaj :/
ogłaszam konkurs na szefa szefów......... hehe:|:|:|:):):):)
@margol: popieram
ja się nie dziwię, ma prawo nie pamiętać złych sytuacji, przyjemniejsze są te lepsze
@margol: "Szef" to nie stanowisko!!! :D Ale dobry żart nie jest zły, dlatego poniżej definicja tego słowa :D "http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Szef - niepotrzebny człowiek, który nic nie potrafi i zmusza wszystkich do pracy. Codziennie zjada 26 kilo pączków, wypija 21 litrów kawy i zwalnia ponad tonę pracowników. Osobnik tego gatunku osiąga od 1,5 do 1,7 metra i waży ponad 100 kilogramów. Do tego pokazuje się w stylowym garniturku, koniecznie z cygarem w ręku. Szefowie występują prawie wszędzie i zatruwają nam życie. Jest też nieliczna grupa fajnych szefów, ale jest niestety zagrożona wyginięciem, stanowi 1/10000 populacji gatunku."
Słabą masz pamięć mości komendancie. Mam nadzieję, że twarde dyski rejestrujące przebieg (hmmm...) rozmowy nie zostaną niechcący oblane kwasem solnym.
Szef Straży Miejskiej? No to powstało nowe stanowisko w Straży Miejskiej... czas je obsadzić!!!
Co to za Adminstracja przez tydzień czasu pokazują smietnisko na Info...wiadomo ze my w tej sprawie, mozemy sobie tylko poszeptać... :P
No gdyby ktoś spróbował wypowiedzieć te słowa do sędziego to od razu mielibyśmy eksperyment z ekspertuzą i wynikiem :)
Oj kosa twoje myślenie mnie rozwala, przecież prezydenta znieważyli internetem i sześciu o szóstej rano przyszło po ANTYKOMORA.PL :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Po to nagrywają tam rozmowy żeby potem tych którzy znieważają namierzać i karać. Podejrzewam , że na zwolnionku komediant w ramach "konsultacji lekarskich"ustalił, że sprawę umorzą i dlatego wrócił do pracy. Dodane nie, 4 lis 2012, 14:10:52 : Punka - jeśli to nie jest znieważenie to spróbuj tak powiedziec np do sędziego podczas rozprawy. Będzie to znieważenie czy nie ?