Reklama

Węsiory. Spłonęła skoda

W piątkowe popołudnie strażacy interweniowali w Węsiorach, gdzie podczas jazdy zapaliła się skoda octavia. Na szczęście podróżującym pojazdem osobom i psu nic się nie stało, a strażakom szybko udało się opanować zagrożenie.


Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał w piątek po godzinie 15. Jak informują strażacy, podróżujące skodą octavią osoby jadąc od Sulęczyna w kierunku Węsior zauważyły wydobywający się dym spod komory silnika. Kierujący pojazdem zatrzymał się na poboczu.

Ogień rozprzestrzenił się także do kabiny pojazdu. Przybyłym na miejscu strażakom szybko udało się opanować zagrożenie, a podróżującym skodą osobom i psu nic się nie stało.

Jako przyczynę zaistnienie ognia podaje się zwarcie instalacji elektrycznej.

W akcji gaśniczej wzięli udział strażacy z OSP Sulęczyno oraz JRG Kartuzy.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Drajwer - niezalogowany 2019-03-23 17:03:25

    szkoda skody

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Farciaż - niezalogowany 2019-03-23 12:29:25

    Nie zawsze w każdym pojeździe wszystkie obwody mają zabezpieczenie w postaci bezpiecznika, ale nawet i to nie uchroni bez przetarciem przewodu, zwieraniem go z innym, a jak jeszcze gdzies jakis olej sobie na to kapie, do tego sprzyjająca wysoka temperatura z pracującego silnika i moment, samochód składa się z samych łatwopalnych elementów. Mi sie kiedyś zaczeło fajczyć z kratek wewnątrz pojazdu, stopiło instalację oświetlenia drzwi, silniczków szyb pasażera- złamał się główny przewód zasilający do silnika okna, dotykał do tych od centralnego zamka, głosników. Szybko wyskoczyłem z auta i odłączyłem akumulator. miałem szczęscie bo oprócz przewodów i radia, nie zdążyło się zapalić wnętrze pojazdu. Bo w takich przypadkach, nie ma szans na uratowanie auta, nawet gdyby straż przyjechała po kilku minutach i tak by się nadawało na złom

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    safdfa - niezalogowany 2019-03-23 08:24:23

    tak szybko działali że bagażnik skody ocalili haha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości