Reklama

Wypadek w Hopach - jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątek rano w Hopach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedną z uczestniczek zdarzenia została uwięziona w pojeździe, strażacy musieli ją uwolnić przy pomocy specjalistycznych narzędzi.

Do zdarzenia doszło w piątek rano w Hopach.

- Na miejscu zastaliśmy zderzenie dwóch pojazdów, które znajdowały się poza jezdnią. W jednym z nich, została uwięziona osoba poszkodowana, którą musieliśmy wyciągnąć przy pomocy narzędzi hydraulicznych - relacjonują strażacy z OSP Pomieczyno.

Wskutek wypadku jedna osoba została poszkodowana. Przetransportowano ją do szpitala.

- Nasze działania polegały na pomocy medycznej osobom poszkodowanym, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz na neutralizacji płynów z jezdni - informują strażacy/

Reklama

W akcji uczestniczyli - zespół ratownictwa medycznego, OSP Pomieczyno, JRG Kartuzy i policja.

Zdjęcia: OSP Pomieczyno

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dawid - niezalogowany 2020-08-12 21:20:09

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.603560561

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości