W poniedziałkowy wieczór doszło do wypadku w Niestępowie. Na wiadukcie kolejowym zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 20 na wiadukcie kolejowym w Niestępowie.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierujący volkswagenem, 61-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na zwężającym się odcinku drogi na wiadukcie, jadącemu z naprzeciwka 44-letniemu mieszkańcowi Gdańska, który kierował skodą. 61-latek chcąc uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w metalowe bariery ochronne wiaduktu - informuje st. asp. Piotr Gdaniec, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.
Wskutek wypadku do szpitala przewieziono pasażera volkswagena.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten wiadukt to przekleństwo dla kierowców. Nie jeden wypadek już był w tym miejscu. Kierowca jadący z góry nie ma możliwości zauważenia pojazdu osobowego nadjeżdżającego z dołu. Ja sam muszę się zatrzymywać przed mostem by się upewnić czy aby na pewno ktoś nie będzie pędził tamtędy, ponieważ jak wszyscy mieszkańcy tej wsi wiedzą.. W tym miejscu nikt nie jeździ przepisowo wedle znaków. Odpowiednie władze powinny się zająć renowacją tego wiaduktu a przede wszystkim poszerzeniem go tak aby też piesi mogli bezpiecznie przez ten odcinek przechodzić.
Ten wiadukt to przekleństwo dla kierowców. Nie jeden wypadek już był w tym miejscu. Kierowca jadący z góry nie ma możliwości zauważenia pojazdu osobowego nadjeżdżającego z dołu. Ja sam muszę się zatrzymywać przed mostem by się upewnić czy aby na pewno ktoś nie będzie pędził tamtędy, ponieważ jak wszyscy mieszkańcy tej wsi wiedzą.. W tym miejscu nikt nie jeździ przepisowo wedle znaków. Odpowiednie władze powinny się zająć renowacją tego wiaduktu a przede wszystkim poszerzeniem go tak aby też piesi mogli bezpiecznie przez ten odcinek przechodzić.