:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
powietrze B. dobre

Kara bezwzględnego więzienia dla byłego policjanta oskarżonego o obrót narkotykami

Z sali sądowej, bezwzględnego więzienia byłego policjanta oskarżonego obrót narkotykami - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 18/10/2019 14:54
Ania Lehmann

Kara trzech lat pozbawienia wolności, grzywna w wysokości 5.000 zł, nawiązka w wysokości 10.000 zł na rzecz ośrodka przeciwdziałającemu narkomanii oraz koszty i opłaty sądowe w kwocie nieco ponad 10.000 zł - taki wyrok wydał Sąd Rejonowy w Kartuzach wobec byłego policjanta Wojciecha F., który odpowiadał za obrót narkotykami. Oskarżony nie pojawił się na sali podczas ogłaszania orzeczenia. Wyrok jest nieprawomocny.

Po niemal trzech latach od pierwszego posiedzenia w tej sprawie, przed Sądem Rejonowym w Kartuzach zapadł wyrok przeciwko Wojciechowi F. - byłemu policjantowi gdańskich oddziałów prewencji, który został oskarżony przez Prokuraturę Rejonową w Kartuzach o obrót narkotykami oraz posiadanie środków odurzających.

- Sąd Rejonowy w Kartuzach uznaje oskarżonego Wojciecha F. za winnego popełnienia zarzucanego mu czynu - mówiła sędzia Aleksandra Śledzińska.

W związku z zarzutem obrotu narkotykami Wojciech F. został skazany na karę trzech lat pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości 5.000 zł oraz zapłatę 10.000 zł na rzecz ośrodka działającego na rzecz zapobiegania narkomanii. W przypadku drugiego czynu - posiadania narkotyków - sąd złagodził kwalifikację prawną czynu, uznając go za czyn mniejszej wagi i skazał Wojciecha F. na karę jednego miesiąca pozbawienia wolności. Ponadto skazany został zobowiązany do uiszczenia kosztów i opłaty sądowej w łącznej wysokości nieco ponad 10.000 zł.

- W ocenie sądu wina oskarżonego w przedmiocie zarzucanego mu czynu nie budzi żadnych wątpliwości. Wbrew twierdzeniu obrońcy, proces nie był procesem poszlakowym. Wina oskarżonego wynika zarówno z zeznań świadków, jak i dowodów - wykazu połączeń telefonicznych między świadkami a oskarżonym, korespondencji sms-owej. Dowody te nie pozostawiają żadnej wątpliwości odnośnie winy oskarżonego w przedmiocie pierwszego zarzutu. A ten zarzut nałożył istotną odpowiedzialność na oskarżonego - uzasadniała wyrok Aleksandra Śledzińska.

Przestępstwo polegające na obrocie narkotykami zagrożone jest karą pozbawienia wolności od lat dwóch do 12. Prokuratura wnosiła o skazanie Wojciecha F. na karę pięciu lat pozbawienia wolności.

- W ocenie sądu wnioskowana kara pięciu lat była karą zbyt surową. Sąd wziął pod uwagę to, że oskarżony w dacie popełnienia czynu był policjantem. Na okoliczność łagodzącą działał z kolei fakt, że nie był wcześniej karany, cieszył się dobrą opinią, a ilość i jakość narkotyków, biorąc pod uwagę kwalifikację prawną, nie jest okolicznością obciążająca. Sąd też zważył, że z uwagi na to, że oskarżony był policjantem kara trzech lat pozbawienia wolności będzie dla niego bardziej dotkliwa niż w sytuacji, gdyby tym policjantem nie był. W ocenie sądu wystarczy na wdrożenie wobec oskarżonego o przestrzeganie porządku prawnego i jest wystarczająco dolegliwa - podkreślała sędzia Aleksandra Śledzińska.

Jak dodawała, orzekając wysokość grzywny oraz nawiązki, sąd wziął pod uwagę to, iż obecnie oskarżony pozostaje na utrzymaniu rodziców. Niemniej podczas postępowania przygotowawczego zostało wpłacone za niego poręczenie majątkowe w wysokości 30.000 zł.

- W sytuacji kiedy oskarżony wykona wyrok i stawi się do zakładu karnego, poręczenie to zostanie uchylone i nie będzie żadnych przeciwwskazań, aby z tej kwoty uiszczone zostały grzywna, nawiązka oraz koszty i opłaty sądowe. Kwota ta będzie wystarczająca do wykonania wszystkich obowiązków nałożonych wyrokiem - podsumowała sędzia.

Wyrok jest nieprawomocny.

Przypomnijmy, że pod koniec września 2015 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach weszli do jednego z mieszkań na terenie Kartuz. Z ich ustaleń wynikało, że znajdą tam środki odurzające. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli reklamówkę, w której znajdowało się około pół kilograma narkotyków. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonego suszu marihuany wynosiła 30.000 zł.

W związku ze sprawą zatrzymano dwóch 20-latków Adama F. i Szymona L., którzy przyznali się do zarzucanego im czynu. Złożyli też obszerne wyjaśnienia, które pozwoliły na zatrzymanie kolejnej osoby - 22-letniego wówczas Wojciecha F., funkcjonariusza gdańskich oddziałów prewencji.

Wiosną 2016 roku do kartuskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Adamowi F., Szymonowi L. oraz Wojciechowi F. Proces w tej sprawie ruszył w listopadzie. Podczas pierwszej rozprawy Adam F. i Szymon L. złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze, które zostały uwzględnione przez sąd. Wobec Adama F. prokurator zawnioskował o wymierzenie Adamowi F. kary roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres pięciu lat próby, natomiast wobec Szymona L. kary roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres czterech lat próby. Obaj zostali oddani pod dozór kuratora w okresie próby oraz nałożono na nich obowiązek informowania kuratora o przebiegu próby. Musieli też zapłacić nawiązkę na cele związane ze zwalczaniem narkomanii oraz obciążono ich kosztami procesu.

Wątek Wojciecha F. wyłączono do odrębnego postępowania, a proces przeciwko niemu ruszył dopiero w sierpniu 2018 roku. Oskarżony o obrót narkotykami Wojciech F. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz odmówił składania zeznań i odpowiedzi na pytania. Podczas pierwszej rozprawy zeznawał też jego kolega, policjant gdańskich oddziałów prewencji, który, jak wyjaśniał, nie wiedział, że Wojciech F. miał jakiś kontakt z narkotykami.

Kolejna rozprawa odbyła się pod koniec stycznia. W charakterze świadków pojawili się wówczas Adam F. i Szymon L., a więc koledzy oskarżonego, skazani już w tej sprawie. Sąd na wniosek obrony odebrał od nich przyrzeczenia. Jak zeznawali, obciążające Wojciecha F. zeznania wymuszał na nich prokurator.

Dlatego też na marcowe posiedzenie sądu jako świadka wezwano prokuratora, który przesłuchiwał Adama F. i Szymona L. podczas postępowania przygotowawczego. W toku składania zeznań, podkreślał, że mało kiedy, w tego typu sprawach, uzyskuje się tak twarde dowody na dokonanie przestępstwa jak w tej.

W maju zeznania złożył współlokator Szymona L., u którego znaleziono narkotyki. Obrona wniosła też o przesłuchanie kolejnego świadka - internautę, który skomentował jeden z artykuł dotyczący rozprawy. Sąd odrzucił jednak dopuszczenie tego dowodu i zamknął przewód sądowy, a strony wygłosiły mowy końcowe.

Prokurator wniósł o skazanie Wojciecha F. i ukaranie go za czyn pierwszy (wprowadzenie do obrotu znacznej ilości narkotyków) karą pozbawienia wolności na okres pięciu lat, grzywną w wysokości 10.000, nawiązką w kwocie 15.000 zł oraz za czyn drugi (posiadanie środków odurzających) karą sześciu miesięcy pozbawienia wolności, nawiązki w wysokości 1.000 zł oraz przepadku zabezpieczonego środka odurzającego. Oskarżyciel domaga się kary łącznej 5 lat i dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Obrona wniosła z kolei o uniewinnienie wskazując, że zgromadzony materiał dowodowy budzi wiele wątpliwości, a te powinny być rozpatrywane na korzyść oskarżonego.

W czerwcu sąd wznowił przewód sądowy. Zawnioskował o opinię z przebiegu służby Wojciecha F. i przeprowadzenie wywiadu środowiskowego. Obie opinie, jak poinformował w piątek sąd, są oszczędne, ale pozytywne dla oskarżonego. 

Reklama

Kara bezwzględnego więzienia dla byłego policjanta oskarżonego o obrót narkotykami komentarze opinie

 • gość 2019-10-18 15:52:12

  Treść komentarza...

 • gość 2019-10-18 15:52:33

  Treść komentarza...

 • Gość - niezalogowany 2019-10-18 16:05:47

  I Bardzo dobrze!

 • Gość 7 - niezalogowany 2019-10-18 16:11:58

  A co ze sprawą pijanej policjantki ?

 • Gość - niezalogowany 2019-10-18 17:56:09

  Każdy wie,że tym handlował to sąd by nie wiedział? Aż dziwne,że to tak długo trwało no ale wiadomo... Znajomości.

 • gość 2019-10-18 18:38:49

  3LATA ZA dobre sprawowanie ile może być?

 • Gość - niezalogowany 2019-10-18 18:49:08

  Taki biedny na utrzymaniu rodziców a podjechał na sprawę nowym audi. Ta kara to jakiś kiepski żart on powinien co najmniej 10 lat dostać.

 • Gość 12345678910 - niezalogowany 2019-10-18 19:35:16

  A gdzie bolo i wolski

 • Waldek Miotk - niezalogowany 2019-10-18 21:17:34

  Cwaniak u Mamusi i Tatusia po sklepie chodzi i się pręży! To mu dobrze bucowi!!

 • jaki wolski i bolo - niezalogowany 2019-10-18 21:52:43

  O kogo ci chodzi?

 • Xyz - niezalogowany 2019-10-18 22:08:20

  Brawo!!! W końcu coś sprawiedliwego, każdy wiedział jaki był i jak w sądzie ściemniał.. cwaniaczek

 • Gość - niezalogowany 2019-10-19 00:27:28

  Karma wraca

 • Gość - niezalogowany 2019-10-19 07:29:15

  O kogo chodzi???

 • gość 2019-10-19 09:50:45

  stara strona była lepsza

 • gość 2019-10-19 09:51:33

  stara strona była lepsza

 • Gość - niezalogowany 2019-10-19 11:13:24

  Ten gość i tak sie nie nauczy. Ma kasę, a rodzice nic nie zrozumieli. Piwinni go odciac od pueniedzy, dac mu 2.000zl i do roboty 16 godz. Dziennie. Nie mialby czasu na glupoty. A tak chodzi, śmieje się i ma wszystko w .... Wyjdzie i bedzie jeszcze gorszy. Szkoda rodzicow.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-19 11:13:53

  Ten gość i tak sie nie nauczy. Ma kasę, a rodzice nic nie zrozumieli. Piwinni go odciac od pueniedzy, dac mu 2.000zl i do roboty 16 godz. Dziennie. Nie mialby czasu na glupoty. A tak chodzi, śmieje się i ma wszystko w .... Wyjdzie i bedzie jeszcze gorszy. Szkoda rodzicow.

 • Beno - niezalogowany 2019-10-19 11:22:55

  Dokładnie jak wyżej.. będzie dalej pajacował

 • Gość - niezalogowany 2019-10-19 13:18:24

  Ja tam myślę że Wojtek sobie długo nie posiedzi w szkole na imprezach płacił żeby to nie bili, dodając fakt że był policjantem 2 tyg i popełni samobójstwo jest zbyt słaby psychicznie.

 • gość 2019-10-20 08:47:49

  Patrzac na te zawistne komentarze, jeszcze wieksza radosc mnie ogarnia na mysl o przeprowadzcce z tego powiatu, pelnego zazdrosnych nierobow i innych specjalistow zyciowych dziedzin. Zaścianek to malo powiedziane... 3 lata to nieadekwatne ? podobne wyroki dostaja pedofile i gwalciciele... w tych sytuacjach to malo.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-20 17:10:43

  Bardzo dobrze mu po sklepie chodził jak kogut na wszystkich patrzał jak na złodzieji chociaż sam nim był. Po formie chodził z tel jak poje... Ny pewnie na coś czekał. Takich policjantów to my nie potrzebujemy. Miłego siedzenia......

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Przyjmę uczniów

Przyjmę uczniów na praktykę zawodu jako: - masarz-wędzarz - rzeźnik Miejsce praktyki: P.H.U. "Gosz" 83-305 Barwik ul. Kartuska 14..


Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Zatrudnię Malarza -Szpachlarz

Zatrudnię malarza -szpachlarza z prawem jazdy kat B . Praca w zespole do czterech osób .Wypłacamy wszystkie świadczenia chorobowe i urlopy . Stawka..


Tapety/Fototapety/Dekoracje

Oferuje profesjonalne usługi w zakresie tapet i fototapet oraz różnego rodzaju dekoracji wnętrz. Więcej informacji pod numerem telefonu 791688616..


Zatrudnię pracownika

Zatrudnimy pracownika do prac gospodarczych na cały i pół etatu. Praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Miejsce pracy: P.H.U. "Gosz"..


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Dom bliźniak Mezowo

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Zatrudnię specjalistę d/s.

W związku z dynamicznym rozwojem firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży asortymentu spawalniczego i pneumatycznego zatrudni do biura..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Zatrudnię Elektryka

Zatrudnię Elektryka , więcej informacji udzielę telefonicznie .


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


Zatrudnię pracownika do uboju

Zatrudnimy pracownika do uboju świń na pół etatu. Praca akordowa. Miejsce pracy: P.H.U. "Gosz" 83-305 Barwik ul. Kartuska 14 (niedaleko..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferuję: montaż,..


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


Dom bliźniak Mezowo

OSTOJA MEZOWO Domy bliźniacze Ostoja Mezowo położone są w jednej z najbardziej malowniczych okolic Kaszub, otoczone gęstymi, kojącymi zmysły lasami..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


Zatrudnię murarza cieślę

Zatrudnię murarza cieślę. Praca przy stanach surowych stała na umowę, głównie w okolicach Gdańska. Sierakowice- Kamienica Szlachecka- Kartuzy,..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Praca dla młodych

Dzień dobry.Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku któa wykonuje wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe min.budowa i remonty statków,budowa..


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


Przyjmę pomocnika do usług

Przyjmę pomocnika do usług ogólnobudowlanych , wszystkie informacje udzielę telefonicznie


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"