Reklama

Trwa rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu III Wieku

Inspirujące wykłady z różnych dziedzin nauki, warsztaty teatralne, plastyczne, brydżowe, zumba - te i wiele innych zajęć oraz form aktywności czeka na słuchaczy Uniwersytetu III Wieku.

Dołączenie do studentów Uniwersytetu to dla wielu osób w wieku 55+ okazja do rozwijania pasji i zainteresowań. Słuchacze UTW nie tylko uczestniczą w zajęciach, ale również w różnych projektach międzygeneracyjnych realizowanych na terenie powiatu kartuskiego. To dodatkowa okazja na spotkanie z młodymi ludźmi.

Prócz wykładów na słuchaczy czeka też bogata oferta zajęć dodatkowych. Seniorzy mogą zapisać się na język angielski, zumbę, zajęcia relaksacyjno-taneczne, warsztaty teatralne, brydżowe, plastyczne oraz z profilaktyki prozdrowotnej. W tym roku planowane są również wyjazdy do teatrów i wycieczki.

Reklama

1 września ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki.

- Wszystkich chętnych ( tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę uniwersytecką i tych, którzy kontynuują ją od lat) prosimy o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie z podaniem zajęć, w jakich chce się uczestniczyć. Przypominam, że opłata za wykłady ( 40,00 zł za semestr) jest obowiązkowa - informuje Kartuskie Centrum Kultury.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji będą umieszczane na stronie Kartuskie Centrum Kultury: www.kartuskiecentrum.kultury.pl i w sekretariacie KCK.

Reklama

Opłata za zajęcia dodatkowe wynosi 100,00 ( osoby poniżej 55 roku życia 120,00).  Wpłaty  należy dokonać przelewem na konto Kartuskiego Centrum Kultury z adnotacją: imię i nazwisko, rodzaj zajęć (np. wykłady, język angielski), wpłata na semestr zimowy 2021/2022 na konto: PKO BP SA 50 1020 1866 0000 1702 0061 3125.

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się w Kartuskim Centrum Kultury 7 października o godz. 16.00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Drajwer - niezalogowany 2021-09-03 12:24:49

    A IV wiek to już cmentarz ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bankier - niezalogowany 2021-09-03 13:06:38

    Rozumiem, że trzeba zapłacić i taka stosowna informacja tu się znajduje. Szkoda tylko, że nie wiadomo na jakie zajęcia :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Drajwer - niezalogowany 2021-09-03 13:33:42

    Na starość to lepiej zainwestuj w wycieczki zamiast płacić na jakieś goovno.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Kartuzy.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości