Inspirujące wykłady z różnych dziedzin nauki, warsztaty teatralne, plastyczne, brydżowe, zumba - te i wiele innych zajęć oraz form aktywności czeka na słuchaczy Uniwersytetu III Wieku.
Dołączenie do studentów Uniwersytetu to dla wielu osób w wieku 55+ okazja do rozwijania pasji i zainteresowań. Słuchacze UTW nie tylko uczestniczą w zajęciach, ale również w różnych projektach międzygeneracyjnych realizowanych na terenie powiatu kartuskiego. To dodatkowa okazja na spotkanie z młodymi ludźmi.
Prócz wykładów na słuchaczy czeka też bogata oferta zajęć dodatkowych. Seniorzy mogą zapisać się na język angielski, zumbę, zajęcia relaksacyjno-taneczne, warsztaty teatralne, brydżowe, plastyczne oraz z profilaktyki prozdrowotnej. W tym roku planowane są również wyjazdy do teatrów i wycieczki.
1 września ruszyła rekrutacja na nowy rok akademicki.
- Wszystkich chętnych ( tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę uniwersytecką i tych, którzy kontynuują ją od lat) prosimy o telefoniczne lub osobiste zgłoszenie z podaniem zajęć, w jakich chce się uczestniczyć. Przypominam, że opłata za wykłady ( 40,00 zł za semestr) jest obowiązkowa - informuje Kartuskie Centrum Kultury.
Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji będą umieszczane na stronie Kartuskie Centrum Kultury: www.kartuskiecentrum.kultury.pl i w sekretariacie KCK.
Opłata za zajęcia dodatkowe wynosi 100,00 ( osoby poniżej 55 roku życia 120,00). Wpłaty należy dokonać przelewem na konto Kartuskiego Centrum Kultury z adnotacją: imię i nazwisko, rodzaj zajęć (np. wykłady, język angielski), wpłata na semestr zimowy 2021/2022 na konto: PKO BP SA 50 1020 1866 0000 1702 0061 3125.
Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się w Kartuskim Centrum Kultury 7 października o godz. 16.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A IV wiek to już cmentarz ?
Rozumiem, że trzeba zapłacić i taka stosowna informacja tu się znajduje. Szkoda tylko, że nie wiadomo na jakie zajęcia :)
Na starość to lepiej zainwestuj w wycieczki zamiast płacić na jakieś goovno.
Ale wszystko wyżej pisze , zumba, język angielski, plastyczne, teatralne , prozdrowotne (gimnastyka)
tym ludziom już nic nie pomoże, wyprane na starość mózgi przez telewizje i posłuszne wykonywanie rozkazów ministra choroby i nagłych zgonów Niedzielskiego, no i pavulonik z terminem i kwaterą na cmentarzu z logo firmy Pfizer, Astra Zeneca i inne gwarantowany
Pochwal się kto tobie wyprał móżdżek. Wierzysz też w płaską ziemię tak samo jak w czipy od Gatesa ?
Przyjęła drugą dawkę bo uwierzyła pandemicznym bandytą typu Horban, Simon, czy Sutkowski albo Pan Polak zwany dla niepoznaki biskupem, a nawet prymasem https://www.youtube.com/watch?v=BjjduEugag8
Roberto, komu ty wierzysz ? Pochwal się
Ja wierze w Boga, a ty pewnie w covid, różnica między mną, a tobą jest taka, że ja kwestie zweryfikowane poprzez wiedze, fakty, badania i analizę nie pojmuje ich na zasadzie wiary, ale faktów, które związane są z Prawdą, z wiedzą, tak jak zgon tej kobiety fizycznie potwierdzony jest przez lekarza, a nie że ja wierze, że zmarła. W rosyjską ruletkę to możesz zagrać oglądając TV, tam jest pełno informacji i dezinformacji, dlatego tyle tam wierzących, a nie poinformowanych.
A kim jest ten twój bóg ? Pochwal się.
A IV wiek to już cmentarz ?
Rozumiem, że trzeba zapłacić i taka stosowna informacja tu się znajduje. Szkoda tylko, że nie wiadomo na jakie zajęcia :)
Na starość to lepiej zainwestuj w wycieczki zamiast płacić na jakieś goovno.