:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
Polityka, Wicepremier Jarosław Gowin wizytą Kartuzach - zdjęcie, fotografia
Kartuzy.info 19/06/2019 17:57
Ania Lehmann

W piątkowe popołudnie do stolicy Kaszub przybył wicepremier Jarosław Gowin. Podczas spotkania w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zaapelowano do zastępcy prezesa Rady Ministrów między innymi o interwencję w sprawie budowy obwodnicy metropolitalnej i Kartuz, jak również wsparcie budowy kartuskiego hospicjum i realizacji programu Czyste powietrze.

- Powiat kartuski jest drugim co do wielkości powiatem ziemskim w województwie pomorskim. Największym naszym problemem jest brak obwodnicy metropolitalnej. Dlatego prosimy pana premiera o interwencję w tym zakresie - mówił, witając Jarosława Gowina, starosta Bogdan Łapa.

- Jadąc tu, rozmawialiśmy dużo o Kartuzach, o problemach z jakimi się borykają i jak pięknie się rozwijają. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby te wszystkie bolączki, które z panem starostą omówiliśmy, były widziane i usłyszane i szły za tym również dobre rozwiązania, przede wszystkim dla mieszkańców - dodawała Magdalena Sroka, radna Sejmiku Województwa Pomorskiego, inicjatorka spotkania.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii Kartuz i losów ich mieszkańców przez Kazimierza Sochę - Borzestowskiego. Następnie głos oddano wicepremierowi Jarosławowi Gowinowi.

- Chcę wam podziękować za to jacy jesteście. Kaszubi słyną w całej Polsce z unikatowego połączenia niezwykle cennych cech - pracowitości, przedsiębiorczości, patriotyzmy wobec Polski i Kaszub, przywiązania do wiary, tradycyjnych wartości, takich jak rodzina. Myślę, że jest to najpiękniejsze połączenie cech - podkreślał wicepremier Jarosław Gowin.

- Powinniśmy być dumni z tego, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich 30 lat, chociażby ze wzrostu gospodarczego. Ciężka praca i przedsiębiorczość Polaków jest głównym źródłem tej zamożności. Nawet patrząc przez pryzmat ostatnich czterech lat obserwujemy skumulowany wzrost gospodarczy. To, co dzieje się tu na Kaszubach, jest wspaniałą ilustracją tego sukcesu, sukcesy gospodarczego. Wcześniej rozmawialiśmy o problemach całego Pomorza. Wielokrotnie miałem możliwość usłyszeć o wielkich, spektakularnych sukcesach gospodarczych. Dziś usłyszałem o gminie Sierakowice jako niezwykłej gminie w skali całego kraju, która niezwykle się rozwinęła, dołączając do zamożniejszych gmin w całej Polsce. Te wszystkie sukcesy są przede wszystkim sukcesami milionów Polaków, ciężko pracujących, przywiązanych do swoich rodzin i ojczyzny - kontynuował.

Po wystąpieniu wicepremiera głos zabrali obecni na spotkaniu. Wśród poruszanych tematów pojawiła się sprawa budowy hospicjum w Kartuzach.

- Rozpoczęliśmy budowę hospicjum. Ostatnio byłem w ministerstwie szukać pieniędzy, niestety nie udało. Może, gdyby pan premier w ramach efektów wizyty w Kartuzach, pozostawił prezent w postaci środków na budowę hospicjum byliśmy wdzięczni. Jako powiat radzimy sobie z naszymi zadaniami. Hospicjum jest dużym dziełem wartym 24 mln zł. Gdyby tak milion złotych ministerstwo przekazało na ten cel, pamiętalibyśmy o tym - mówił Andrzej Bystron, radny powiatu kartuskiego.

- Niestety to nie mój resort, ale znam innych ministrów, więc jeśli pan radny uśmiechnie się do pani radnej Magdaleny Sroki i przekona ją, że warto szukać pieniędzy na ten cel, to będziemy szukać środków w budżetach innych ministerstw - odparł wicepremier Gowin.

- Słyszałam o tej inicjatywie i już w urzędzie marszałkowskim staram się szukać środków, by wesprzeć to zadanie. Jak najbardziej dopisuję to do listy ważnych tematów z powiatu kartuskiego - odpowiadała radna Magdalena Sroka.

Szef kartuskiej rady zaapelował z kolei o interwencję ws. budowy obwodnicy metropolitalnej, jak i drugiego etapu obwodnicy Kartuz.

- Chciałem podziękować panu premierowi za docenienie przedsiębiorczości naszych mieszkańców, Kaszubów. Chciałem też prosić o wsparcie budowy obwodnicy metropolitalnej. W tej chwili hamulcem rozwoju naszego regionu jest brak tej obwodnicy. Jest to kluczowa sprawa całego powiatu kartuskiego. Wszyscy samorządowcy z naszego terenu starają się, jak mogą, natomiast prosimy, aby pan premier wykorzystał tez swoje kontakty do pomocy. Mówię nie tylko o obwodnicy metropolitalnej, ale również drugim etapie obwodnicy Kartuzy. Z racji naszego położenia, przez Kartuzy przejeżdża wiele osób i są one bardzo zakorkowane, a to jest duży hamulec dla naszego rozwoju - podkreślał Mariusz Treder, przewodniczący Rady Miejskiej w Kartuzach.

Burmistrz Żukowa poruszył natomiast między innymi kwestię wprowadzenia zerowych PIT-ów dla młodych, co ma poskutkować mniejszymi wpływami do budżetów gmin z tytułu podatku dochodowego.

- Zmiany w systemie podatkowym, które mają ułatwić start młodym ludziom, jednak dotkną samorządy. My, jako samorząd, też chcielibyśmy mieć jakąś stabilizację podatkową, aby móc realizować zadania publiczne. Druga sprawa czyste powietrze. Szczególnie państwa strona wielokrotnie wypowiadała się, że ten program trzeba przyspieszyć. Mam wrażenie, że przeniesienie tego zarządzania środkami w tym zakresie do wojewódzkich funduszy, raczej nie przyspieszyło jego realizacji. Dlatego musimy to ważne zadanie dla naszych mieszkańców wspólnie realizować i zadbać o czyste powietrze. Jako samorządowcy jesteśmy gotowi. Co więcej, z moimi radnymi uruchomiłem gminny program, gdzie dopłacamy mieszkańcom - mówił burmistrz Żukowa Wojciech Kankowski.

- Słusznie mówi pan o tym, że jeśli wprowadzimy zerowy PIT dla młodych, to samorządy na tym stracą. Samorządy zyskują jednak na 500+. Dzięki 500+ budżety samorządów bardzo się podniosły. Jest to powszechna opinia wśród samorządowców. Mam jednak świadomość, że w tym zakresie jest pewien dylemat, na jednej szali znajduje się interes młodych, a na drugiej interes samorządów. W kwestii drugiej sprawy, a więc programu Czyste powietrze, to zgadzam się z panem, że jest to bardzo dobry program. W tej chwili rzeczywiście, ten program nie działa. Jest to program dobrze przemyślany, są pieniądze, ale niesprawność administracji publicznej powodują, że te pieniądze nie mogą być wykorzystywane przez mieszkańców - odpowiadał wicepremier Jarosław Gowin.

Magdalena Sroka zobowiązała się do zorganizowania spotkania z minister Jadwigą Emilewicz oraz wójtem gminy Przywidz, która jest drugą gminą w Polsce, gdzie budynki, nie tylko publiczne, wyposażane są w fotowoltaikę.

AL

Reklama

Wicepremier Jarosław Gowin z wizytą w Kartuzach komentarze opinie

 • Wiek - niezalogowany 2019-06-21 18:37:24

  Tylko po co?

 • Bono - niezalogowany 2019-06-21 09:12:45

  Zobaczymy czy nadal będzie optymistycznie we wrześniu jak ceny nabiału i mięsa pójdą w górę o 20%....

 • tomlee - niezalogowany 2019-06-21 08:41:13

  Album, książka, tabakiera, pluszowy miś pewnie też był. Taaa. I głupie uśmiechy z obu stron stołu. Fajnie się bawią. Jo.

 • mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-21 06:30:14

  qurde mol ty chyba prowadzisz działalność sprzedaż marchewki na ryneczki i nie płacisz podatków!!!
  ludzie co wy tu mówicie kilka przykładów na temat pisu:
  brak przetargów na zakup myśliwców
  brak obwodnicy metropolitalnej itd...
  jasne mają też dobre strony co do vatu , ale więcej minusów

 • B. - niezalogowany 2019-06-20 22:49:47

  Obywatel won z Kaszub

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-06-20 22:43:26

  Obywatel ,i nie pamiętam żeby przedtem coś taniało.
  no z vatu dziś niema kokosów, ryzyko jest

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-06-20 21:59:57

  Obywatel właśnie prowadzę własną działalność .

 • Bern - niezalogowany 2019-06-20 21:57:21

  Widzę że kilku ma poglądy KO. Marsze tęczowe, LGBT+++, związki partnerskie, aborcja itd... Nie zazdroszczę poglądów

 • Dan - niezalogowany 2019-06-20 21:49:28

  Obywatelu swoich gości sobie wygoń . Brawo PiS

 • Obywatel - niezalogowany 2019-06-20 21:11:26

  Qurde mol widac ze nie prowadzisz dzialalnosci gospodarczej.
  Myślisz że te wszystkie miliardy które pis rozdaje spadły z nieba ?

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-06-20 20:54:01

  ~Obywatel a przedtem za wszystko płaciliśmy coraz mniej .
  przedtem była to kraina mlekiem i miodem płynąca. wszystko taniało

 • kaszub - niezalogowany 2019-06-20 19:44:14

  Pisowcom proszę zakazać przyjazdu na Kaszuby zniszczą nas jak wszystko co im w łapy wpadnie

 • Gowin na Kaszubach - niezalogowany 2019-06-20 19:18:49

  W końcu ktoś z rządzących wpadł na pomysł żeby odwiedzić Kaszuby. Do tej pory musieliśmy oglądać głównie tego uciekiniera z Brukseli.

 • Obywatel - niezalogowany 2019-06-20 17:21:01

  Do Heniek weź se go do domu zaproś i zrób sped u siebie może dadzą Ci 14 emerytura A to że płacisz więcej za wszytko to na to nie patrzysz baranie.

 • Obywatel - niezalogowany 2019-06-20 16:18:10

  Won z Kartuz, pisiaku

 • Blablabla - niezalogowany 2019-06-20 14:21:17

  Reptilianin :D

 • adam - niezalogowany 2019-06-20 13:06:37

  Qurde Mol ile pięćsetek przytulasz minerwo. Na polityce nie znasz się ani tyciu tyciu.

 • ciekawski - niezalogowany 2019-06-20 12:44:55

  kto to jest Gowin? to ten facet co słyszy płacz plemników? czy to facet od likwidacji Sądu w Kościerzynie? A może minister sprawiedliwości w rządzie Tuska. Jakim trzeba być id ..tą aby z takim facetem gadać o czymś tak poważnym jak obwodnice? Facetem, który twierdzi że 500+ to dochody samorządu?? A jakim trzeba być mądralą by traktować go poważnie?

 • Mieszkaniec1 - niezalogowany 2019-06-20 09:56:09

  Wicepremier chorągiewka .
  Ważne żeby być przy korycie.
  Wstyd

 • Qurde Mol - niezalogowany 2019-06-20 09:46:14

  BRAWO PIS

 • GOŚĆ - niezalogowany 2019-06-19 21:09:24

  MG GOŁUŃSKI JEST WSZĘDZIE ALE BRAK MI RADNYCH Z WYBORÓW KTÓRZY MÓWILI ŻE SĄ ZA POLSKĄ

 • Heniek - niezalogowany 2019-06-19 19:36:16

  Ty nie ublizaj zrób Ty więcej może jesteś nie farbowany pokaż na co Cię stać krytykować jest łatwo wiemy z jakiej formacji możesz być tym to nic nie odpowiada a rządzić nie potrafią idź do okulisty bardzo się cieszę że nawet do kart uz przyjechał brawo zachowują się jak trzeba

 • ktos 2019 - niezalogowany 2019-06-19 19:13:46

  po co ten zdrajca przyjechał jest jak farbowany lis kto mu da koryto tam idzie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

WYNAJME DOM

Wynajmę dom w Kiełpinie, 4 pokoje, kuchnia łazienka + garaż z dużym ogrodem


Poszukuje kobietę na sex

Zapraszam kobietę o każdym kształcie ciałka na SEX


Parapety

Witam, Oferuje wysokiej jakosci parapety z konglomeratu pod indywidualny wymiar o grubosci 2cm i 3 cm. 20 kolorów,rodzajów do wyboru . Po za tym..


Skup Aut Mercedes

Skup Aut :Mercedesów 124,190,sprinter,kaczor i inne . Kupimy każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2019 roku każdy model i stan Avensis,Corolla..


Mam do wynajęcia dwuosobowy

Mam do wynajęcia ładny pokój w Kartuzach, osiedle Derdowskiego. Dostępny od zaraz. Pokój umeblowany. Znajduje się w mieszkaniu M-4 w bloku na..


Poszukiwany kucharz i pomoc

Poszukujemy kucharza oraz pomocy kuchennej w barze 100g, otwierającym się w Leźnie. Kuchnia głównie Polska


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę Kartuzy praca dwu zmianowa, najlepiej na Swojej działalności. Osoby zainteresowane proszę o telefon 794622751.


Skup Aut za GotÓwkę

Kupimy każdy samochód osobowy i dostawczy rocznik 1960-2019 . - gwarantujemy szybki dojazd miłą i fachową obsługę , płacimy gotówką - zapłacimy..


Wywóz szamba

Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych z szamb, zbiorników bezodpływowych, zbiorników na wodę deszczową, basenów oraz przydomowych oczyszczalni..


Kancelaria Komornicza nr I w

Kancelaria Komornicza nr I Ryszarda Pryzmonta z siedzibą w Kartuzach zatrudni na stanowisku pracownika biurowego/referenta. CV należy składać..


Wykonam prace remontowe

Witam wykonam prace Remontowe mieszkań docieplenia poddaszy, wykończenia wnętrza szpachlowanie, malowanie układanie paneli. Zachęcam do kontaktu


DZIERŻĄŻNO - WYNAJMĘ CAŁY DOM

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Łóżko dzięcięce-dziewczęce

Sprzedam łóżko dziewczęce-dziecięce o wymiarach 80x200 z wsuwaną szufladą. Stan bdb


Toyota yaris 2010 przebieg

Sprzedam toyotę yaris rok produkcji 2010, poj 1.0, kolor czerwony, klimatyzacja, esz, el, pp, cz, abs, wk,. Na przejazd 100 km toyota potrzebuje ok..


Pracownik Produkcji

Zatrudnię pracownika do produkcji kontenerów mieszkalnych, biurowych. Kontakt 602636880.


parapety

wykonujemy i sprzedajemy na każdy wymiar parapety wszystkie rodzaje wew i zew różne grubości duża gama kolorów do wyboru krótkie terminy najlepsze..


Przyjmę pomocnika do usług

Przyjmę pomocnika do usług ogólnobudowlanych , wszystkie informacje udzielę telefonicznie


SKUP AUT MERCEDES

Skup Aut : Kupimy MERCEDES,190,124,KACZKA,SPRINTER,KIA,PRERIO,HYUNDAI,H 100,HILUX , każdą Toyotę z rocznika 1985 roku do 2014 roku każdy model i..


Zatrudnię pracownika do usług

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego. Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Stałe zlecenia na bieżąco. Proponujemy..


Zatrudnię Malarza -Szpachlarz

Zatrudnię malarza -szpachlarza z prawem jazdy kat B . Praca w zespole do czterech osób .Wypłacamy wszystkie świadczenia chorobowe i urlopy . Stawka..


Tapety/Fototapety/Dekoracje

Oferuje profesjonalne usługi w zakresie tapet i fototapet oraz różnego rodzaju dekoracji wnętrz. Więcej informacji pod numerem telefonu 791688616..


Oferuję kompleksowe usługi

Witam. Mam wieloletnie doświadczenie w usługach dekarskich wykonuje rzetelnie i profesjonalnie wszelkie prace związane z dachem. Oferuję: montaż,..


Zatrudnie do pracy

Firma budowlana  zatrudni do pracy  pracowników budowlanych w szczególnosci murarzy. Oferujemy bezstresową pracę w naprawdę miłej atmosferze...


Mercedes A-klasa 2002 rok

Witam! Mam do zaoferowania Mercedesa A klase W168 z półautomatyczną skrzynią biegów. Samochód w dobrym stanie mimo swojego wieku (delikatne rdzawki..


Skup Aut Gotówka od ręki

Skup Aut dobre do remontu Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat..


ZATRUDNIĘ KOSMETYCZKĘ

Zatrudnię kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym w Kartuzach. Tel. 507392185


kosztorysant robót

Poszukujemy kosztorysanta branży energetycznej. Doświadczenie mile widziane. Wymagane wykształcenie min. średnie elektryczne, energetyczne,..


Skup Aut Złomowanie-Kasacja

Skup Aut Osobowe,Dostawcze,Terenowe,Busy wszystkie roczniki,darmowa wycena i dojazd -każdy stan auta,po stłuczce,wypadku -bez opłat i przeglądu..


PRACOWNIK PRODUKCJI

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej oraz pomocników operatorów...


Jodła klaukaska/Świerk

Witam w sprzedaży oferujemy Państwu -Jodłę kaukaską w 3 gatunkach i przeróżnych wysokościach -150-180-cm -180-220-cm -220-250-cm W naszej ofercie..


Sprzedam działki na trasie

Działki w Leźnie. Budowlane Inwestycyjne Itd


Renault Scenic II 2005 r 1,9

Mam do sprzedania Renault Scenic II. Bogate wyposażenie. Samochód bardzo zadbany nie wymaga wkładu finansowego. Więcej informacji pod nr. tel.


Mieszkanie w domu dwurodzinnym

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w domu dwurodzinnym ok. 95m kw. Do mieszkania przynależy garaż. Działka znajduje się w cichej i przepieknej..


Rolety,plisy,żaluzje,moskitier

Witam, Posiadam w ofercie wszystkie rynkowe rodzaje rolet ,żaluzji alu,drewnianych,pionowych,oraz żaluzji plisowanych,a tak,ze moskitiery .Bogaty..


Pomocnik do pracy przy dachach

Witam,poszukuje pomocnika do pracy przy dachach, Wymagania,tylko chęci do pracy Praca 5 dni w tygodniu po 9godz. Płaca co tydzień . Przodkowo


Dom w krainie trzech jezior

Na sprzedaż dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 1084 m w kształcie prostokąta, ogrodzona, zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, podjazd..


Zaginął pies Jag Terier Rąb

Witam wczoraj koło godziny 13.00 zaginął mi pies w miescowosci Trzy rzeki -Rąb kreci sie gdzies po wioskach... jesli ktos go widział to bsrdzo..


Tynki cementowo-wapienne .

Oferuję tynki cementowo -wapienne. Wewnetrzne -wolne terminy.


Poszukuje pracy

Poszukuję pracy jako kierowca kat b, operator koparko ładowarki, stróż, magazynier lub podobnej. Mam 40lat Sierakowice i ok


PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Zatrudnimy od zaraz pracowników produkcyjnych na stanowiska, operator wycinarki laserowej, operator prasy krawędziowej. Oferujemy przeszkolenie z..


Pomoc kuchenna

PRACA KUCHENNA


Zatrudnię murarza cieślę

Zatrudnię murarza cieślę. Praca przy stanach surowych stała na umowę, głównie w okolicach Gdańska. Sierakowice- Kamienica Szlachecka- Kartuzy,..


Usługi podnośnikiem koszowym

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Sprzedam działkę

Sprzedam ogrodzoną działkę w miejscowości Tuchlino o powierzchni 811 m2 . Działka ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Tuchlino-Kujaty.


Kartuzy 2-pokojowe

Dwa pokoje częściowo umeblowane, kuchnia umeblowana i wyposażona w AGD, łazienka oraz przedpokój. Cena najmu 800zł + czynsz +media. Kaucja zwrotna..


KAFELKOWANIE-REMONTY

Witam wykonam prace remontowe w zakresie: -kafelkowanie(łazienki, salony, kotłownie itp) -klejenie cegły -szpachlowanie malowanie -zabudowy..


WYNAJMĘ DOM W DZIERŻĄŻNIE (3

WYNAJMĘ dla pracowników nowo-urządzony DOM w DZIERŻĄŻNIE, w pełni wyposażony, z mediami, z możliwością zakwaterowania do 10 osób. Cena za miesiąc:..


Wynajem Usługi podnośnikiem

Wynajem podnośnika koszowego wraz z operatorem 80zł,- /h za każdą rozpoczętą godzinę Koszt dojazdu 100zł,-


Toyota Avensis II 2005 2,0

Sprzedam sam. osob. TOYOTA Avensis D-4D 2,0 Diesel, moc 116 KM, wersja wyposażenia Sol. Przebieg 154 tys. Kupiony przeze mnie w Salonie Toyoty w..


Elektryk Turbin Wiatrowych

Robur Baltic Sp. z o.o. od ponad dziesięciu lat świadczy usługi techniczne dla sektora energetyki wiatrowej. W całej Europie oddaliśmy do użytku..


Zatrudnię mechanika

Zatrudnię mechanika lub elektromechanika - Żukowo. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez kartuzy.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

PortaleRegionalne.info Joanna Stoltman z siedzibą w Kartuzy 83-300, Mściwoja II 13 B/3

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"