Tuż przed wakacjami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Co najważniejsze – wszyscy zdali i zdobyli swoje pierwsze uprawnienia do samodzielnego poruszania się po drogach. Gratulujemy i życzymy wielu bezpiecznych i pełnych przygód kilometrów podczas nadchodzących wypraw rowerowych!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze