Reklama

Za gorąco, za zimno, za mokro... Narzekanie na pogodę – nasz sport narodowy?


Narzekanie na pogodę to niemal nasza narodowa tradycja. Gdy słońce mocniej przygrzeje, mówimy: „Ale gorąco, nie da się wytrzymać!”. Gdy spadnie deszcz, od razu słyszymy: „No i gdzie to lato?”. Za zimno, za ciepło, za mokro, za sucho... Niezależnie od tego, co dzieje się za oknem, zawsze znajdzie się powód do komentarza. A jak jest u Was? Też często narzekacie na pogodę?


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 08:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości