Narzekanie na pogodę to niemal nasza narodowa tradycja. Gdy słońce mocniej przygrzeje, mówimy: „Ale gorąco, nie da się wytrzymać!”. Gdy spadnie deszcz, od razu słyszymy: „No i gdzie to lato?”. Za zimno, za ciepło, za mokro, za sucho... Niezależnie od tego, co dzieje się za oknem, zawsze znajdzie się powód do komentarza. A jak jest u Was? Też często narzekacie na pogodę?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze