Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ludzie,czytajcie ze zrozumieniem. W sklepie ok,ale jak chodziłeś do szkoły to ktoś filmował lekcje? Mowa tu o hali jako o sali lekcyjnej..
Powiem wam tak - macie nie dość , że fajnie bo macie hale i macie xxxxxxxxx bo nie ma kamer w szatni i powiem wam tak . Kiedy wychodziliśmy z szatni to ktoś zostawił otwarte drzwi. Wchodził nauczyciel ( pan ) i zaglądał co robimy w tych szatniach i siedział tak i patrzał co dziewczyny tam robią. No jak można?! Cieszcie się, że ich nie macie! Bo za każdym razem kiedy jakaś dziewczyna ma jakiś odpał, mój nauczyciel wchodzi i bezczelnie się na nas patrzy! Szczyt :mad:
ja do sklepu albo do szkoły nie chodzę w stroju na wf tzn w krótkich spodenkach i koszulce, w dodatku zimno tam jak w psiarni ale tylko do 16:00 kiedy z hali korzysta szkoła wieczorami już jest cieplej. jeżeli te kamery mają obserwować trybuny to na drodze stoją środkowe boisko i większa część boiska pierwszego i trzeciego mało tego ta hala opwstała głównie po to by służyła szkołom a w statucie wyraźnie jest napisane że w uczniowie podczas lekcji nie mogą być monitorowani dla tego nie montuje się kamer w klasach jak i w salach sportowych
Współczuje tym co chodzą do sklepów. Też czujecie się niekomfortowo jak sprzedawca wydaje Wam resztę albo jak robicie zakupy w biedronce? Poza tym nie rozumiem jak dziewczyna ma duże piersi i szkoła jest monitorowana to wchodzi przez okno żeby kamera jej nie nagrała? WTF :cool: @"kzy.info": I to chyba wyjaśnia że nie nagrywają lasek na WF? Ale ciężko mi powiedzieć bo nie wiem jakie pole widzenia mają te kamery i jak ta hala wygląda od środka
@stokrotka04: kamerki opchnąc na allegro i będzie na wungiel :lol:
Co zrobić jeśli dziewczyna ma duże piersi i wykonuje ćwiczenia wiadomo, że będzie czuła się niekomfortowo w takiej sytuacji!!!
To może niech jeszcze założą je w toaletach,a co tam. Przecież zlew i kibel też można zdemolować,prawda? Jak nie masz cycków to Ci nie przeszkadza,ale postaw się na miejscu dziewczyn??
a co tam jest do oglądania ,nie paraduje nago .Jeśli ktoś by wykorzystał to nagranie to idziesz na policje .Ale jeszcze nie slyszałem zeby ktos nagrał "uczniów " przebierających sie i to publikował itp Każdy ma swoje zdanie , mi kamery nie przeszkadzają Jak maja zapobiec wandalizmowi niechaj są
Według mnie nie powinno być kamer nawet na hali, ponieważ niektórzy mogą źle się czuć jeśli ich ktoś nagrywa jak ćwiczą, a później można gdzieś to wykorzystać!!!! Na samej hali nie powinno być kamer!!!! Dodane śro, 9 sty 2013, 16:30:08 : I jeszcze trzeba dodać, że trzeba się ubierać w grube polary na halę bo można tam zamarznąć nawet podczas ćwiczeń. Jest dosyć zimno!!!
Do adamo: A Ty chciałbyś żeby jakiś 50 letni dziadek oglądał jak się przebierasz? Myślę,że nie bardzo.. Dodane śro, 9 sty 2013, 16:01:51 : Ok, nie ma kamer w sztanich,ale są na hali. Czyli jeżeli w sali od matematyki ktoś zamontuje kamerę to też będzie ok? W obiekcie prowadzone są zajęcia wf, czyli można powiedzieć,że jest to sala lekcyjna,a tam chyba nie może być kamer,prawda??
Powinni jak najwiecej kamer wstawic , nie od dzis wiadomo ze do wiekszosci kradzieży dochodzi w szatniach
Ludzie,czytajcie ze zrozumieniem. W sklepie ok,ale jak chodziłeś do szkoły to ktoś filmował lekcje? Mowa tu o hali jako o sali lekcyjnej..
Powiem wam tak - macie nie dość , że fajnie bo macie hale i macie xxxxxxxxx bo nie ma kamer w szatni i powiem wam tak . Kiedy wychodziliśmy z szatni to ktoś zostawił otwarte drzwi. Wchodził nauczyciel ( pan ) i zaglądał co robimy w tych szatniach i siedział tak i patrzał co dziewczyny tam robią. No jak można?! Cieszcie się, że ich nie macie! Bo za każdym razem kiedy jakaś dziewczyna ma jakiś odpał, mój nauczyciel wchodzi i bezczelnie się na nas patrzy! Szczyt :mad:
ja do sklepu albo do szkoły nie chodzę w stroju na wf tzn w krótkich spodenkach i koszulce, w dodatku zimno tam jak w psiarni ale tylko do 16:00 kiedy z hali korzysta szkoła wieczorami już jest cieplej. jeżeli te kamery mają obserwować trybuny to na drodze stoją środkowe boisko i większa część boiska pierwszego i trzeciego mało tego ta hala opwstała głównie po to by służyła szkołom a w statucie wyraźnie jest napisane że w uczniowie podczas lekcji nie mogą być monitorowani dla tego nie montuje się kamer w klasach jak i w salach sportowych