Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Panowie redaktorzy, co dalej z tym węglem. Czy Policja i Prokuratura coś z tym robią?? Czy znowu aferka gminna i zamiatanie sprawy pod dywan?? A co z jakością tego węgla ?? Jak to badać?
Jak ktos ma jeden skład wegla i z tego zyje to dba o renome. Taki co ma ponad 150 punktow ma w pizd...ie klienta.
sranie w baniee... po tym programie UWAGA mają sprzedane dwa razy więcej opału jak i przed,porównując to tak, jak Gesslerka odwiedziła babie doły i wszysztko,a co do innych składów myślice ze tam was nie oszukują :lol:
Też kupiłem latem węgiel ale w Kościerzynie ale przy mnie ważyli i tym samochodem jechałem do domu czyli waga była dobra. Zawsze kupowałem węgiel niskokaloryczny praktycznie ten najtańszy ale na tą zimę chciałem kupić raz porządny węgiel i zobaczyć różnicę. Kupiłem węgiel wysokokaloryczny ponad 5 ton za ponad 4 tys. złotych i jak się okazało to popiołu jest więcej niż wcześniej przy węglu niskokalorycznym a temperaturę ,żeby podnieść to musiałem wrzucać więcej węgla przy otwartym kominie. Węglem zacząłem palić od stycznia bo wcześniej miałem drzewo i myślałem ,że zostanie jakieś 2,5 tony na następną zimę a tu niestety nie wiem czy starczy do świąt bo mała kupka została. Zamiast zostać będę musiał dokupić węgla. Żona zawsze mi mówiła czemu kupuję ten najtańszy i najgorszy węgiel więc kupiłem (niby) lepszy i droższy węgiel i jak wyszłem.
Dwa tygodnie temu kupiłem tam 255kg. grubego orzecha tyle mi oficjalnie załadowali na przyczepkę samochodową.Wydawało mi się trochę dużo bo wcześniej wożąc węgiel tą przyczepką ładując do pełna nie przekraczałem 230 kg. . Po przyjezdzie do domu postanowiłem w wiaderkach zważyć węgiel i wyszło mi 232 kg. łącznie z kamieniami , które się tam znajdowały.
@yogizkartuz: Somonino to jeden ze 150 oddziałów poza tym prawdopodobnie trafi to do prokuratury w Bydgoszczy..
A co na to słynna Prokuratura w Kartuzach i najlepsza policja w woj. Pomorskim??? Czekają na telefon od Arciszewskiej ??
www.skladywegla.pl Szkoda że tak późno wyszło wszystko na jaw...
Jak nazywa sie ta firma
No i bardzo dobrze, złodziejstwo trzeba tępić... Odbije im się to na klientach, reklamę już sobie zrobili :D
Teraz wszyscy wiedzą na przyszłość gdzie nie kupować syfu
W ten sposób działają prawie wszystkie firmy sprzedajace towar którego klijent nie jest sam w stanie zważyć i zbadać jakości....większość firm sprzedających wegiel kupiuje go jako 3 lub 4gatunek a sprzedaje go jako 1 lub 2 gatunek...!!!
Ogladałam wczoraj.Facet mial dobry tekst na usprawiedliwienie lub aby uniknać odpowiedzi na pytanie: "Tajemnica handlowa". Ośmieszył się. Co oszukał ludzi to jego ale do czasu!!!
Panowie redaktorzy, co dalej z tym węglem. Czy Policja i Prokuratura coś z tym robią?? Czy znowu aferka gminna i zamiatanie sprawy pod dywan?? A co z jakością tego węgla ?? Jak to badać?
Jak ktos ma jeden skład wegla i z tego zyje to dba o renome. Taki co ma ponad 150 punktow ma w pizd...ie klienta.
sranie w baniee... po tym programie UWAGA mają sprzedane dwa razy więcej opału jak i przed,porównując to tak, jak Gesslerka odwiedziła babie doły i wszysztko,a co do innych składów myślice ze tam was nie oszukują :lol: